NOVA KOMUNISTICKA PARTIJA SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nekoliko pitanja...

4 posters

Ići dole

Nekoliko pitanja... Empty Nekoliko pitanja...

Počalji  Levi Komunista Sub Jan 10, 2009 12:41 am

Prvo, da li nameravate da podrzavate na izborima kapitalisticke kandidate? (SRS,DS,DSS)

Drugo, interesuje me kakav je vas stav u vezi diskriminacije homoseksualaca u Srbiji?Nadam se, da ce te se kao levicarska partija otvoreno boriti protiv ovog vida diskriminacije.

Trece, da li ste vi staljinisticka, trockisticka ili samo lenjinisticka partija?

Levi Komunista

Broj poruka : 8
Datum upisa : 10.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nekoliko pitanja... Empty Evo odgovora...

Počalji  Admin Sub Jan 17, 2009 1:20 pm

Nikada necemo podrzati kapitalisticki sljam.

Sto se tice homoseksualaca, moje misljenje je da to nije zdravo, ali ko sam ja da sudim o drugima. Inace pogledaj u nas statut i program videces da tolerisemo religiju ali pod uslovom da nijedan clan neugrozava druge clanove.

Mi smo marksisticko lenjinisticka partija.

Dobro nam dosaso druze Levi Komunista! cheers
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 164
Datum upisa : 01.03.2008

http://www.novikomunisti.bloger.hr/

Nazad na vrh Ići dole

Nekoliko pitanja... Empty Re: Nekoliko pitanja...

Počalji  cilm Sub Jan 17, 2009 5:15 pm

Србија треба да остане ЗДРАВА! држава и са здравим друштвом!, тако да се хомосексуалци немогу убројати у део здравог друштва!,....., за њихову утеху!, има много држава на свету које ће их примити као такве.

cilm

Broj poruka : 160
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nekoliko pitanja... Empty Re: Nekoliko pitanja...

Počalji  Levi Komunista Pet Jan 23, 2009 9:40 pm

Admin ::Nikada necemo podrzati kapitalisticki sljam.

Sto se tice homoseksualaca, moje misljenje je da to nije zdravo, ali ko sam ja da sudim o drugima. Inace pogledaj u nas statut i program videces da tolerisemo religiju ali pod uslovom da nijedan clan neugrozava druge clanove.

Mi smo marksisticko lenjinisticka partija.

Dobro nam dosaso druze Levi Komunista! cheers

Pozdrav druze i podrska za doslednost NKPS-e marksizmu i odbijanje kolaboracije, sa kao sto si naveo, kapitalistickim sljamom.

Takodje, svaka cast sto tvoje licno misljenje o homoseksualnosti(koje moze biti kakvo god zelis, naravno) ne utice na tvoju objektivnost pri priznavanju slobode izbore i seksualnosti. Smile

cilm ::Србија треба да остане ЗДРАВА! држава и са здравим друштвом!, тако да се хомосексуалци немогу убројати у део здравог друштва!,....., за њихову утеху!, има много држава на свету које ће их примити као такве.

Ko odredjuje da li je homoseksualnost "zdrava"?

Kao marksiste, svi smo duzni da budemo materijalisti, a kao materijalisti mi moramo da baziramo nase misljenje na cvrstim dokazima i cinjenicama.Zanima me na kojim dokazima ti baziras misljenje da homoseksualnost "nezdravo" utice na psihu ili telo?

Kada bi se informisao o homoseksualnosti shvatio bi da je ona uvek bila u ljudskom i zivotinjskom svetu, i da nema nikakve negativne posledice na homoseksualce/ke.

Ali, cak i da si u pravu oko stetnosti homoseksualnosti mi kao komunisti, borci za SLOBODU, moramo priznati da ljudi imaju prava da sebi prave fizicku ili psihicku stetu ako zele.

cilm ::Србија треба да остане ЗДРАВА! држава и са здравим друштвом!

Srbija i Srbi kao nacija i drzava treba da prestanu da postoje.Evo sta Engels kaze o tome:

The nationalities of the peoples associating themselves in accordance with the principle of community will be compelled to mingle with each other as a result of this association and thereby to dissolve themselves, just as the various estate and class distinctions must disappear through the abolition of their basis, private property.

The Principles of Communism, Friedrich Engels
http://www.marxists.org/archive/marx/works/1847/11/prin-com.htm

Protiv drzave, nacija i za proleterski internacionalizam!

Pozdrav! Wink

Levi Komunista

Broj poruka : 8
Datum upisa : 10.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nekoliko pitanja... Empty Re: Nekoliko pitanja...

Počalji  cilm Ned Jan 25, 2009 11:53 am

Леви Комуниста,

...онај ко је давно одредио да је хомосексуалност нездрава и болесна је ,,Мајка Природа,,....., или у другом смислу речено, ,,Материја,, у којој постојимо!, а које смо и сами део у постојању и законитостима исте!. Материја једино може да постоји-(као и што постоји!), док у њој владају законитости: ,,+,, и ,, -,, итд....., и зато је само један пол у немогућности опстанка и функционисања у материји, осуђен на пропаст.
Да није тако!(?), онда на свету не би постојали примати,-МУШКО и ЖЕНСКО, већ само један пол!, који би након 100 година постојања изумро!;....итд...., па према томе!, хомосексуалност је поремећеност људског ума и психе! која се јавља код појединаца који су у немогућности да схвате и осете смисао постојања у законитости материје.

У задњи 20 година се хомосексуалнст грчевито борила да створи некакву "филозофију" хомосексуалног постојања!, али као што горе поменух, није могуће објаснити једну параноју са филозофијом!, јер хомосексуалност је грешка изазвана напретком болесног ума и психе!.
Веома добро знам Психологију и Психијатрију и све остале науке које се могу узети у сагледавању хомосексуалности!, па зато и кажем, да хомосексуалност спада у домен Неуропсихијатрије. И зато!, ако хомосексуалац жели да направи или нанесе себи лично штету у његовом постојању!, то увек може да учини!; АЛИ!, НЕ! да његовом паранојом наноси штету Друштву у коме живи.

И без Енгелсових цитата Србија ће остати здрава Држава!, и на томе се непрестано треба радити!;.......

cilm

Broj poruka : 160
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nekoliko pitanja... Empty Re: Nekoliko pitanja...

Počalji  Levi Komunista Pon Jan 26, 2009 12:23 am

cilm ::Леви Комуниста,

...онај ко је давно одредио да је хомосексуалност нездрава и болесна је ,,Мајка Природа,,....., или у другом смислу речено, ,,Материја,, у којој постојимо!, а које смо и сами део у постојању и законитостима исте!. Материја једино може да постоји-(као и што постоји!), док у њој владају законитости: ,,+,, и ,, -,, итд....., и зато је само један пол у немогућности опстанка и функционисања у материји, осуђен на пропаст.
Да није тако!(?), онда на свету не би постојали примати,-МУШКО и ЖЕНСКО, већ само један пол!, који би након 100 година постојања изумро!;....итд...., па према томе!, хомосексуалност је поремећеност људског ума и психе! која се јавља код појединаца који су у немогућности да схвате и осете смисао постојања у законитости материје.
http://en.wikipedia.org/wiki/Human_anus#Role_in_sexuality
http://en.wikipedia.org/wiki/Anal_sex


Muski i zenski anusi su erogene zona, to je cinjenica.Stimulacija anusa dovodi do uzivanja isto kao i pritom penetracije.Neki ljudi vole da uzivaju na taj nacin, neki ne.Ali medicinska istrazivanja kazu da anus ima veliki broj nervnih zavrsetaka a samim tim je i erogena zona.Majka priroda nam je podarila uzivanje prilikom stimulacije anusa, zasto je onda to nezdravo?


A o prirodnosti homoseskualnosti govori istorija i ljudi i zivotinja.Ako mozes kod ljudi da kazes da je to poremecaj uma onda me bas zanima kako ces homoseksualnost objasniti kod zivotinja.Zar je i zivotinjama psiha poremecena? Very Happy

http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_animals_displaying_homosexual_behavior



A evo ti i link o istoriji ljudske homoseksualnosti.

http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality#History

Na koji nacin bi ti "izlecio" tu poremecenost uma?Sta bi se u tvom idealnom drustvu desilo sa homoseksualcima?Cak i da ih sve istrebis, ocigledni empirijski dokazi nam pokazuju da su homoseksualci uvek bili prisutni a samim tim da ce se verovatno i u buducnosti "radjati".Bas me interesuje, koje resenje bi ti upotrebio?

A sad drugi deo price...Ako uzmemo tvoju premisu, da je homoseksualnost poremecenost uma, kao istinitu, kako onda mi, kao komunisti, na tu poremecenost treba da gledamo?Ako je neko retardiran, da li, kao sto ti sugerises za homoseksualce, treba da ga iselimo u neku drugu zemlju van nase zdrave srbije?Ako neko ima klaustrofobiju da li ga to sprecava da bude pametan produktivan covek, a usput i revolucionar?Ne.Cak i da je homoseksualnost bolest,ona opet ne onesposobljava coveka da bude pametan, produktivan clan drustva a samim tim se ne kosi sa komunizmom.Marx nigde nije rekao da proleter ne moze biti homoseksualac ili osoba obolela od neke druge umne bolesti (kao npr razne fobije) koje ga ne onesposobljavaju da radi.

Komunizam nigde ne iskljucuju homoseksualce iz drustva niti propagira "zdrave", bez homoseksualaca, drzave.Samim tim sto homoseksualac moze biti proleter on moze biti i zdrav clan drustva.

cilm ::
И зато!, ако хомосексуалац жели да направи или нанесе себи лично штету у његовом
постојању!, то увек може да учини!; АЛИ!, НЕ! да његовом паранојом наноси штету Друштву у коме живи.
Sa ovim se slazem, svako ima prava da sebi pravi stetu ali ne i drustvu u kome zivi, a posto uglavnom vecina homoseksualaca ne pravi nikome stetu, onda ni njih niko ne treba da dira. Wink

cilm ::Леви Комуниста,
И без Енгелсових цитата Србија ће остати здрава Држава!, и на томе се непрестано треба радити!;.......

Iskreno, ne volim kada se imena "drzava" i "naroda" naglasavaju toliko, mislim da nam nacionalizam vec dovoljno predstavlja problem.Moje licno misljenje je da treba uvek i iskljucivo da insistiramo na internacionalizmu, zato sam i citirao Engelsa.Ni srpstvo ni jugoslovenstvo, vec LJUDSTVO.

Pozdrav.

Levi Komunista

Broj poruka : 8
Datum upisa : 10.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nekoliko pitanja... Empty Re: Nekoliko pitanja...

Počalji  keks Pon Jan 26, 2009 9:27 pm

Levi Komunista ::
cilm ::Леви Комуниста,

...онај ко је давно одредио да је хомосексуалност нездрава и болесна је ,,Мајка Природа,,....., или у другом смислу речено, ,,Материја,, у којој постојимо!, а које смо и сами део у постојању и законитостима исте!. Материја једино може да постоји-(као и што постоји!), док у њој владају законитости: ,,+,, и ,, -,, итд....., и зато је само један пол у немогућности опстанка и функционисања у материји, осуђен на пропаст.
Да није тако!(?), онда на свету не би постојали примати,-МУШКО и ЖЕНСКО, већ само један пол!, који би након 100 година постојања изумро!;....итд...., па према томе!, хомосексуалност је поремећеност људског ума и психе! која се јавља код појединаца који су у немогућности да схвате и осете смисао постојања у законитости материје.
http://en.wikipedia.org/wiki/Human_anus#Role_in_sexuality
http://en.wikipedia.org/wiki/Anal_sex


Muski i zenski anusi su erogene zona, to je cinjenica.Stimulacija anusa dovodi do uzivanja isto kao i pritom penetracije.Neki ljudi vole da uzivaju na taj nacin, neki ne.Ali medicinska istrazivanja kazu da anus ima veliki broj nervnih zavrsetaka a samim tim je i erogena zona.Majka priroda nam je podarila uzivanje prilikom stimulacije anusa, zasto je onda to nezdravo?


A o prirodnosti homoseskualnosti govori istorija i ljudi i zivotinja.Ako mozes kod ljudi da kazes da je to poremecaj uma onda me bas zanima kako ces homoseksualnost objasniti kod zivotinja.Zar je i zivotinjama psiha poremecena? Very Happy

http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_animals_displaying_homosexual_behavior



A evo ti i link o istoriji ljudske homoseksualnosti.

http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality#History

Na koji nacin bi ti "izlecio" tu poremecenost uma?Sta bi se u tvom idealnom drustvu desilo sa homoseksualcima?Cak i da ih sve istrebis, ocigledni empirijski dokazi nam pokazuju da su homoseksualci uvek bili prisutni a samim tim da ce se verovatno i u buducnosti "radjati".Bas me interesuje, koje resenje bi ti upotrebio?

A sad drugi deo price...Ako uzmemo tvoju premisu, da je homoseksualnost poremecenost uma, kao istinitu, kako onda mi, kao komunisti, na tu poremecenost treba da gledamo?Ako je neko retardiran, da li, kao sto ti sugerises za homoseksualce, treba da ga iselimo u neku drugu zemlju van nase zdrave srbije?Ako neko ima klaustrofobiju da li ga to sprecava da bude pametan produktivan covek, a usput i revolucionar?Ne.Cak i da je homoseksualnost bolest,ona opet ne onesposobljava coveka da bude pametan, produktivan clan drustva a samim tim se ne kosi sa komunizmom.Marx nigde nije rekao da proleter ne moze biti homoseksualac ili osoba obolela od neke druge umne bolesti (kao npr razne fobije) koje ga ne onesposobljavaju da radi.

Komunizam nigde ne iskljucuju homoseksualce iz drustva niti propagira "zdrave", bez homoseksualaca, drzave.Samim tim sto homoseksualac moze biti proleter on moze biti i zdrav clan drustva.

cilm ::
И зато!, ако хомосексуалац жели да направи или нанесе себи лично штету у његовом
постојању!, то увек може да учини!; АЛИ!, НЕ! да његовом паранојом наноси штету Друштву у коме живи.
Sa ovim se slazem, svako ima prava da sebi pravi stetu ali ne i drustvu u kome zivi, a posto uglavnom vecina homoseksualaca ne pravi nikome stetu, onda ni njih niko ne treba da dira. Wink

cilm ::Леви Комуниста,
И без Енгелсових цитата Србија ће остати здрава Држава!, и на томе се непрестано треба радити!;.......

Iskreno, ne volim kada se imena "drzava" i "naroda" naglasavaju toliko, mislim da nam nacionalizam vec dovoljno predstavlja problem.Moje licno misljenje je da treba uvek i iskljucivo da insistiramo na internacionalizmu, zato sam i citirao Engelsa.Ni srpstvo ni jugoslovenstvo, vec LJUDSTVO.

Pozdrav.


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Kod nas u SRBIJI , narod ovakve >> s`druge strane obale << !!! - nastrane nakaze , od vajkada nazivaše = PEDERČINAMA = Laughing ...
Zato , prestani da lupaš ko` otvoren prozor tvojijm nebuloznim „ tumačenjem“ i blago nama , NEMOJ VIŠE DA ZAGAĐUJEŠ OVAJ FORUM Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!!
Na netu imaš dovoljno adekvatnih foruma ... za tvoje“ mišljenje „ i potrebe te , pod hitno ..... MARŠ TAMO !


P.S. ADMINE breeeeeeeeeeeeeeeee Crying or Very sad !!!!... AD – HOK !!! ... OČEKUJEM TVOJU REPRESIVNU INTERVENCIJU ...... Embarassed !!!!!!!!

keks

Broj poruka : 11
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nekoliko pitanja... Empty Re: Nekoliko pitanja...

Počalji  Levi Komunista Uto Jan 27, 2009 10:09 am

keks :: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Kod nas u SRBIJI , narod ovakve >> s`druge strane obale << !!! - nastrane nakaze , od vajkada nazivaše = PEDERČINAMA = Laughing ...
Zato , prestani da lupaš ko` otvoren prozor tvojijm nebuloznim „ tumačenjem“ i blago nama , NEMOJ VIŠE DA ZAGAĐUJEŠ OVAJ FORUM Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!!
Ja zagadjujem forum zato sto izrazavam svoje misljenje i vodim diskusiju oko njega?
Sada jednostavno moram da citiram veliku revolucionarku Rosu Luxemburg:

Freedom is always and exclusively freedom for the one who thinks differently


Ukoliko ne podrzavas slobodu misljenje i izrazavanja nemas prava da se nazivas komunistom.Ti slobodno mozes da budes homofob, ali to ne znaci da svi drugi moraju da misle kao ti.

Demokratski centralizam, koji ova partija, kao Lenjinisticka, propagira, se zasniva na slobodnoj raspravi o svemu i jedinstvu u akciji, ne na teroru i banovanju svakoga sa kim se ti ne slazes.

keks ::Na netu imaš dovoljno adekvatnih foruma ... za tvoje“ mišljenje „ i potrebe te , pod hitno ..... MARŠ TAMO !


P.S. ADMINE breeeeeeeeeeeeeeeee Crying or Very sad !!!!... AD – HOK !!! ... OČEKUJEM TVOJU REPRESIVNU INTERVENCIJU ...... Embarassed !!!!!!!!

Tvoj zahtev da me banuju zato sto imam drugacije misljenje od tvog je smesan i fasisticki.Sto se tice tebe, na internetu ima puno foruma gde ljudi dele tvoje misljenje, mogao bi da pocnes od nacionalnog stroja i krvi i casti.Oni su takodje, kao ti, socijalisti i homofobi. Wink

Levi Komunista

Broj poruka : 8
Datum upisa : 10.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nekoliko pitanja... Empty MOLIM VAS!!!

Počalji  Admin Uto Jan 27, 2009 2:10 pm

Nemojte vise da pricate o tome. Nisam bio na forumu dva dana i ovde je nasta haos. Levi Komunista ja te molim da nepises vise o homoseksualcima jer to ocito iritira ove clanove, ukljuci se u druge rasprave. Moje misljenje znas. Slobodno stavljaj bilo koje druge teme ali ovakve nemoj jer ovo nevodi nikuda. Srbija misli da je to bolest i sta mi tu mozemo. Pitaj sve drugo sto te zanima slobodno. Drugarski pozdrav! cheers cheers cheers
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 164
Datum upisa : 01.03.2008

http://www.novikomunisti.bloger.hr/

Nazad na vrh Ići dole

Nekoliko pitanja... Empty Re: Nekoliko pitanja...

Počalji  cilm Uto Jan 27, 2009 6:37 pm

Леви Комуниста,[/quote]

Iskreno, ne volim kada se imena "drzava" i "naroda" naglasavaju toliko, mislim da nam nacionalizam vec dovoljno predstavlja problem.Moje licno misljenje je da treba uvek i iskljucivo da insistiramo na internacionalizmu, zato sam i citirao Engelsa.Ni srpstvo ni jugoslovenstvo, vec LJUDSTVO.

Pozdrav.[/quote]


Постоји само једна идеја и систем комунизма који знаш, али који се тумачио на разне начине од државе до државе где су основе и принципи комунизма били исти!; и шта се десило?,- комунизам је био уништен управо од ,,тумача комунизма" који су заступали нешто што није могло бити остварљиво, а то је (на један начин) некаква врста ,,глобалног комунизма,,. Ни један систем!, ни идеја која тежи да се шири глобално са идентичним принципима никада неће успети!, па из тог разлога треба да постоји комунизам који ће бити прилагођен тој држави и нацији, јер на опстанак система има велику улогу: историја, култура,итд..., па из тог разлога, се мора модификовати комунизам за напредна времена где ће свака држава и народ га уважавати. Из тог разлога, свака држава треба да има свој комунизам!, као и овај наш ,,НКПС,, где ће народ бити задовољан са њиме!, јер као што знаш!, ми смо одбили Руски комунизам јер за нашу нацију није био применљив у таквом облику као што је био у Русији; ......

cilm

Broj poruka : 160
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nekoliko pitanja... Empty Re: Nekoliko pitanja...

Počalji  Admin Sre Jan 28, 2009 8:42 am

Постоји само једна идеја и систем комунизма који знаш, али који се тумачио на разне начине од државе до државе где су основе и принципи комунизма били исти!; и шта се десило?,- комунизам је био уништен управо од ,,тумача комунизма" који су заступали нешто што није могло бити остварљиво, а то је (на један начин) некаква врста ,,глобалног комунизма,,. Ни један систем!, ни идеја која тежи да се шири глобално са идентичним принципима никада неће успети!, па из тог разлога треба да постоји комунизам који ће бити прилагођен тој држави и нацији, јер на опстанак система има велику улогу: историја, култура,итд..., па из тог разлога, се мора модификовати комунизам за напредна времена где ће свака држава и народ га уважавати. Из тог разлога, свака држава треба да има свој комунизам!, као и овај наш ,,НКПС,, где ће народ бити задовољан са њиме!, јер као што знаш!, ми смо одбили Руски комунизам јер за нашу нацију није био применљив у таквом облику као што је био у Русији; ......[/quote]

Skroz tacno!
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 164
Datum upisa : 01.03.2008

http://www.novikomunisti.bloger.hr/

Nazad na vrh Ići dole

Nekoliko pitanja... Empty Re: Nekoliko pitanja...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu