NOVA KOMUNISTICKA PARTIJA SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve je to dobro,mada...

3 posters

Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty Sve je to dobro,mada...

Počalji  Ritter Pon Jan 12, 2009 3:45 am

Poštovani Forume,
prijatno sam se iznenadio postojanjem ideje o pokretanju što same NKPS tako i foruma gde bi se tebalo iskristalisati i do sjaja ispolirati ideje koje bi pokret omasovio pri tom se trudeći da svako mišljenje a pogotovo negativne kritike prihvatimo, ma koliko one bile gorke te sa takvim polazištima dođemo do cilja onog preko potrebnog da izmučenom narodu vratimo veru u sebe pre svega.
Kao prvo,mi moramo doći do saznanja gde je to komunizam učinio sebi grešku te ga sada nema u izvornom obliku.Da li je to bilo 50-tih ili 80-tih godina prošlog veka,takođe treba stati sa glorifikovanjima ličnosti poput Tita,Kastra ili Putina čak,isto tako ne treba ni instiktivno osuđivati Hitlera, nego pre svega sistemski sa velikim strpljenjem krenuti napred u novu eru sa novim simbolom sa novim imenom.Radničko sam dete,odgojen u kući čiji je istočni zid bio ukrašen zastavom koju jako dobro znam.Ta njena crvena boja,čekić i srp bila je moja prva slika.Fantastična slika.I baš zbog toga imam potpuno pravo koje je podrazumeva se subjektivno da iznesem pogled na korake koje bi partija trebala da čini.
Pre svega treba se usresrediti na definisanje slovenstva a ne jugoslovenstva,druga stvar je u samom deklerativnom imenu partije,to što je ona sada Nova Komunistička Partija može samo da nam naškodi u približavanju izmučenom narodu koji je svakojake antikomunističke tablete popio te ih to još uvek drži.Normalno i sam simbol mora ići u skladu da ljudima da snagu da uz njega koračaju.
zato vam se drugovi duboko klanjam uz izvinjenje da moje reči ne vode u lošem pravcu već da novom strategijom budemo prihvatljivi oberučke.
Izaći pred narod sa starim idejama teške su porođajne muke.Mi moramo naći način da okupimo ljude u Novu Komunu i sa prosvećenim komunizmom srušiti debeo i jak lanac oko njihovog vrata...čekić se podrazumeva.

Ritter

Broj poruka : 7
Godina : 58
Datum upisa : 12.01.2009

http://www.zanat.org

Nazad na vrh Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty Re: Sve je to dobro,mada...

Počalji  cilm Uto Jan 13, 2009 6:36 pm

Драго ми је чути истомишљеника!, јер пре извесног времена сам скоро слично презентовао своју визију која може да унапреди НКПС да би се уклониле ове демократе на власти.
Сада и јесте управо време да се НКПС озбиљно схвати од Народа и да би се он вратио партији, али са измењеним и новим ставовима који би се уклопили у данашњицу, јер Српском Народу је ипак препознатљивији комунизам са стабилном државом и економијом, као и са социјалним вредностима друштва, него овај демократски хаос и пропаст државе који једино одговара демократском клану у Србији.

cilm

Broj poruka : 160
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty Re: Sve je to dobro,mada...

Počalji  Ritter Sre Jan 14, 2009 2:56 am

...meni je clim još draže kada se istomišljenici nađu u vremenu totalnog rasula i omraze koja je duboko zašla u skoro svako biće.
Prema tome ovo mesto,ovaj forum treba biti meka za ljude čije će reči biti kao patina za poliranje istorijskih spomenika bez obzira u čijem su taboru postavljeni.A takva vajarska dela su nam vidljiva,upravo zbog toga mislim da je NKPS baš taj faktor koji bi mogao uz određene svoje žrtve da polako korak po korak dođe do ljude,da ovaj forum bude naš "Centralni Komitet"i da vremenom počne da se i materijalno razotkriva.Mišljenja sam ako zaista postoji želja da se ljudima da nada i vera, onda će se baš na ovom mestu i stvoriti statut oko kojeg bi se skupili.Možda će nekome izgledati ne daj bože,da prejudiciram na nešto našta je naš čovek od dolaska višepartizma naučen,daleko od toga, moja je želja a nadam se da su to želje istinski dobronamenih ljudi da se u miru i slobodi rađa i umire,da svojim radom može sebi da priušti kvalitetan život.To je postulat demokratije,sve ostalo je farsa.

Ritter

Broj poruka : 7
Godina : 58
Datum upisa : 12.01.2009

http://www.zanat.org

Nazad na vrh Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty Re: Sve je to dobro,mada...

Počalji  Admin Sub Jan 17, 2009 1:40 pm

Dobro nam dosao druze Ritter! cheers Takvi ljudi nam trebaju! Bas razmisljamo o tvojoj ideji i nije lose bogami. Sta vise odlicno je. Uskoro ce se vrh NKPS-a okupiti i sastaviti ili izmeniti nov statut. Bice bolji. Ovako sada pripremamo i propagandu videcete super je. Svacije ideje i kritike su dobro dosle. Ako neko zna da radi u photoshopu moze da kreira nalepnice letke ili plakate pa ce mo mi to da razmotrimo i mozda usvojimo neke radove. Treba svi da se ukljuce u revoluciju.

Smrt fasizmu i kapitalizmu! Sloboda narodu!
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 164
Datum upisa : 01.03.2008

http://www.novikomunisti.bloger.hr/

Nazad na vrh Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty Re: Sve je to dobro,mada...

Počalji  cilm Sub Jan 17, 2009 5:09 pm

Риттер,

...управо тако!, јер ово је настао хаос у Србији где је Народ изгубио Нациналну свест и идентитет у развратној демократији.
Зато се слажем са твојом визијом о будућности НКПС, јер сада се Народ веома добро уверио шта је добио са овом демократијом!, а са тиме ће му бити веома јасно да је време да се ослободи ове квази-демократије!,..., а да му је будућност у новој комунистичкој партији која ће бити са напредним визијама данашњице, а и будућности, ....

Админе!, засукали смо рукаве! cheers Very Happy

cilm

Broj poruka : 160
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty Re: Sve je to dobro,mada...

Počalji  Admin Ned Jan 18, 2009 4:24 am

Dobro, krecemo! Arrow
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 164
Datum upisa : 01.03.2008

http://www.novikomunisti.bloger.hr/

Nazad na vrh Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty sa srećom

Počalji  Ritter Ned Jan 18, 2009 7:10 am

...sa nestrpljenjem priželjkujem da vidim statut.
Što se organizovanja tiče, e tu je problem.Kako?
Drugovi,braćo pre svega.
Mišljenja sam da se narodu mora pričati običnim rečima.Uzmite samo koliko mladih ljudi ima koji su razasuti po raznim organizacijama čiji je jedini posao onih koji ih vode da gaje mržnju naspram drugojačijih pogleda.Uzmimo skinhedse,gej udruženja,ravnogorski pokret, pa zar da smo u nizu sa svima njima.Ne!
Nikakva provokacija ne sme izaći na videlo jer su žali bože jači.Letak koji bi se radio u software-u čija je osobina da Manipuliše slikama i tekstom je smatram,neupotrebljiva.Takva laž nam nije potrebna.Snažne reči koje će se običnom čoveku prezentovati trebaju da imaju za cilj da mu probude svest o njegovom biću.Religioznost ne dirati ni pod razno,glorifikovati selo,obratiti pažnju na avangardne umetnike,pažljivo sa nacionalnom istorijom, i još mnogo toga jer smo u manjini i prekriveni teškim plaštom predrasuda.Bilo kako bilo iz sveg srca, jer sam roditelj želim pokretu sreću u radu.

...drigarski a pre svega bratski pozdrav

Ritter

Broj poruka : 7
Godina : 58
Datum upisa : 12.01.2009

http://www.zanat.org

Nazad na vrh Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty Re: Sve je to dobro,mada...

Počalji  cilm Ned Jan 18, 2009 5:03 pm

У сваком случају! се мора народу говорити једноставним речима!, и увек узети у обзир да је наш народ паметан, и зато некористити било које политичке шаралаже.
И веома је важно!, не ићи са кампањом где би се фронтално у предизборној кампањи помињале демократске лажи и обмане, где би се на основу тога пласирала боља НКПС визија за будућност!, јер то може створити конфузију код Народа а са тиме и осећај да помисле, ,,ово је све исто, само у новој варијанти,,; из тог разлога!, је довољно почети са оним што народ веома добро зна!!, попут:,, комунизам је створио ову земљу, а ова демократија је уништи,, ; ,,здравствено стање је било бесплатно, као и школство,,; ,,веома мала је била незапосленост,,; ,, није било просјака ни државне кухиње,,....итд...., а што ће уједно и бити будућа реалност система!.

cilm

Broj poruka : 160
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty Komunizam...i....neke *nove ideje*

Počalji  *Lune&am Čet Jan 29, 2009 4:26 am

svesno uplitanje tema..bez nacionalno, homo seksualno, i slicne..*europejske* stvari mozete sresti na raznim forumima, samostalni i organizovani aktivisti nude neka nova resenja...*internacionalizam* *globalizam*, prvi je izraz vezan za *hegemonizam-Staljin*, a drugi je tranzitirao iz *imperijalizam-Regan*...u *globalizam-Klinton*..u fazama razvoja, od 1945 godine mnogo krvi je proliveno. Zato savetujem, ignorisite ili osporavaj te prava pedera, lezbijki....da ta prava ostvaruju preko drzave i drustva, svoje sklonosti, svoje manijakalnosti nemogu verifikovati preko NKPS...neka vode SVOJ zivot kako hoce i ne uplicu NAS zivot...kako to oni hoce..svako neka koristi svoja *intimna prava*..ona se ne iznose na ulicu.. ! Drzava mora da postoji, drustvena svest mora da se razvija, zivot dostojan coveka je obaveza a ne slobodna volja komunista, ima mnogo precih problema od problema hoce li neka *manjina* da koristi seksualne usluge istog ili zivotinjskog *pola*.

*Lune&am
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty Komunizam...i....neke *nove ideje*1

Počalji  Ritter Čet Jan 29, 2009 6:47 am

...zanimljivo,čak i stari zavet ne podvodi homoseksualnost kao greh već ga vidi kao gadost ,pa prema tome delim tvoj stav.Međutim kako bi sa takvim nastupom u javnost, pa zar ne vidiš poštovani druže da smo okruženi svakojakim ljudskim otpadom koji se grupisao počev od skupštine pa do medija.

Ritter

Broj poruka : 7
Godina : 58
Datum upisa : 12.01.2009

http://www.zanat.org

Nazad na vrh Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty Re: Sve je to dobro,mada...

Počalji  Admin Čet Jan 29, 2009 8:43 am

Tako je! I dosta je bolo o homoseksualcima! Smrt fasizmu i kapitalizmu! Sloboda narodu!
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 164
Datum upisa : 01.03.2008

http://www.novikomunisti.bloger.hr/

Nazad na vrh Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty bla

Počalji  Ritter t Sre Sep 09, 2009 4:23 pm

Nisu homoseksualci problem već ovi ćelavi govnari kojih je sve više i truju nas nekim nacionalističkim (propalim) idejama!

Ritter t
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sve je to dobro,mada... Empty Re: Sve je to dobro,mada...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu