NOVA KOMUNISTICKA PARTIJA SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demokratsko kriminalno Društvo

2 posters

Ići dole

Demokratsko kriminalno Društvo Empty Demokratsko kriminalno Društvo

Počalji  cilm Sre Feb 11, 2009 5:23 am


cilm

Broj poruka : 160
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Demokratsko kriminalno Društvo Empty Nego shta!?

Počalji  gorangm Uto Jan 26, 2010 9:00 am

I treba, hteli smo da se vrati sveti Sava, i dobra stara vremena, i dan danas nas narod vise slusa patrijarhe i slicne pojave nego glas vremena i poeziju vremena u kom zivimo. Mene je sramota sto zivim u ovakvom narodu. Sramota. Dosla kriza a SANU prepisuje program iz nekog govora svetog Stefana Nemanje od pre sedamsto, osamsto godina, ocekujes ljudi ce se suoce sa krizom, u ekonomiji oni resili da potrose sedam osam milijardi dolara na hram. Kazu doci ce neki svetac pa ce nam donese dijamante i brilijante na poklon ili nesto tako. Muka mi je od svih ovde, a ponajvise me nerviraju ti jebaci psihijatri i psiholozi idioti cisti do jedan zreli za ludnicu po meni, koji tako post festum daju "analize", mogli su da uhite seselja, draskovica i milosevica i na vreme ih posalju u ludaru pre nego su uzeli zamaha, a ovako smo svi vise manje zreli za ludnicu jebote. Glupo, al nema se mnogo sta reci. Normalno je to iskren da budem kad sam video onu gomilu koja je isla na usce da slusa govor jednog narcisoidnog ludaka kakav je bio milosevic ocekivao sam i gore. Mada ne treba zanemariti ni podatak da nas izmedju pedeset pet i sezdeset posto umire od srcanog ili mozdanog udara. To je verovatno i razlog zasto zele da nas "ubrzano" prime u eu. Nikakvi standardi, ni Djelic koji ima pet fakulteta ne bi verovatno bio u stanju da razume sta to oni od nas sve traze, a mi mi smo rekli zbogom pameti kada se vodja pojavio. Drug Slobo sa svojom drugaricom Mirom. Da se neko dobar, sposoban, pametan i dobronameran pojavio, nas dobri narod bi verovatno digao ruku na njega ovako je jednog zlojeba trpio petnaestak godina a trpio bi ga jos da nije bilo cie i njihovih para da organizuju opoziciju. Nas mazohisticki narod. Sta da se radi, po meni sve to potice od crkve koja nas pravi slepim gluvim potpuno podredjenim sebi, "rabovima". Ova civilizacija i ljudsko bice u njemu je daleko ispred onoga sto nam nudi crkva, stavise crkva nam nista i ne daje ona samo oduzima i uvek kaze gimme more, kao jedna holivudska glumica. Niste sve dali crkvi mozete vi jos. Pa ce jos svestenici da crtaju karte srbije, ko nekad albanska mafija karte velike albanije. Zbilja ako se malo dislocira mogu se naciniti frapanta zapazanja. Jer sta me briga sto crkva nije mafija, sto crkva ne zaludjuje narod, sto smo svi "mi" crkva, ako je to organizacija koja se bavi propagandom jedne vere a negira sve druge vere dajte da vidimo koliko je pravoslavaca na ovom svetu, 300 miliona, katolika milijardu, muslimana milijardu, budista jos vise ... itd. Ne bi ni crkva da ima veci znacaj u nasem drustvu a ona uvek sebi hoce apsolutni znacaj da prigrabi... i nekakav "mucenicki oreol" na citav nas narod da navuce. Sto nije u redu i nije bila praksa hriscana, koliko sam zitija svetackih citao i koliko sam svetackih knjiga procitao niko od njih nije trazio da se narod zrtvuje kao sto to srpska pravoslavna crkva permanento cini od ovog naroda permanentno ga otudjujuci od vremena i civilizacije u kojoj svi zivimo.

Kako uvek halllo rado kazemo ludilu, kako nas ludilo uzbudjuje. Govor na Gazimestanu, masa koja klice kada drug Slobodan Milosevic izgovori "nisu iskljuceni sukobi, a mozda i oruzani", masa klice na rec "oruzani", zbilja od onda se pitam jesam li ikada bio pripadnik ovog naroda, i ima li ikakvog smisla sto sam tu i sto sam ziv. Ima li Boga i ako mi ne dopusta da postanem Hrvat ili Slovenac, zasto me ne prihvati sebi na onaj svet, jer ovo je ludnica, zbilja, ludnica. Zao mi je zbog zrtava, ima dosta ljudi medju njima kojima se zivi ali kazem o tome se moralo misliti ranije, kad se klicalo, i kada se islo u osvajanje teritorija, a ne sad. Sada je moguce misliti o sutra. I onome sto dolazi. A ostalo je za psihijatre, koje bi svakako prvo trebalo poleciti, jer su verovatnou doba Milosevic za pacijente sebi uzimali vecinu normalnijih od sebe, dobrih, cestitih, normalnih ljudi. I u to sam se uverio.

Drugarski pozdrav.

gorangm

Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu