NOVA KOMUNISTICKA PARTIJA SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IN MEMORIAM !!!!

4 posters

Ići dole

IN MEMORIAM !!!! Empty IN MEMORIAM !!!!

Počalji  keks Ned Mar 08, 2009 7:22 pm

SUBOTU , 07.03.2009 u 6:30 U SAMO 47 -OJ GODINI ŽIVOTA , IZNENADA ALI ZAUVEK , PRESTALO JE DA KUCA SRCE JEDNOG PREDIVNOG BIĆA , U OLIČENJU OCA , BRATA , SINA , PRIJATELJA POBORNIKA ISTINE , ČOVEKOLJUBLJA I SLOBODE UMA , VELIKOG KOMUNISTE , NAŠEG DRAGOG FORUMAŠA - MODERATORA SA NICK-om >>CILM<< .

IZUZETNO MI JE BILA ČAST I PONOS , DA SAM SMELA I MOGLA DA BUDEM PRIJATELJ , SA JEDNIM TAKO DRAGIM I SUPER INTELIGENTNIM STVORENJEM , KOGA ĆEMO SVI , KOJI SMO GA POZNAVALI JEDINO KAO TAKVOG , NJEGOV LIK ZAUVEK I SAČUVATI U NAŠIM SRCIMA.

DRAGI NAŠ ZORANE .... POČIVAJ U MIRU I SPOKOJSTVU ....I NEKA TE ČUVAJU , SVI ONI ANĐELI SA NEBA .....

keks

Broj poruka : 11
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

IN MEMORIAM !!!! Empty Re: IN MEMORIAM !!!!

Počalji  Admin Pon Mar 09, 2009 5:42 am

Neka mu je vecna slava! On je puno ucinio da ovaj forum bude dobro uredjen sa puno raznovrsnim temama. Nisam ga poznavao uzivo ali je bio pravi drug i borac za PRAVDU! Pravi istaknuti KOMUNISTA i LEVICAR! Neka mu je vecna slava!

Izrazavam iskreno saucesce porodici i rodbini.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 164
Datum upisa : 01.03.2008

http://www.novikomunisti.bloger.hr/

Nazad na vrh Ići dole

IN MEMORIAM !!!! Empty Moje saucesce

Počalji  MIXI Sre Mar 11, 2009 8:47 am

MIXI
MIXI

Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

IN MEMORIAM !!!! Empty poslednji pozdrav

Počalji  samoupravljac Pet Mar 13, 2009 5:21 pm

Poslednji pozdrav palom drugu, moje najdublje saucesce porodici i drugovima komunistima. Zbijmo svoje redove jos gusce i jace, ono sto te ne ubije to te ojaca. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

samoupravljac

Broj poruka : 20
Godina : 60
Lokacija : KG
Datum upisa : 17.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

IN MEMORIAM !!!! Empty Re: IN MEMORIAM !!!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu