NOVA KOMUNISTICKA PARTIJA SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ja bih ovako nekako,a kako bi vi???

+3
samoupravljac
Admin
Grol
7 posters

Ići dole

ja bih ovako nekako,a kako bi vi??? Empty ja bih ovako nekako,a kako bi vi???

Počalji  Grol Čet Jun 18, 2009 2:19 pm

1. Eksproprijacija zemljišne svojine i upotreba zemljišne rente na državne izdatke.
2. Jako progresivni porez.
3. Ukidanje prava nasleđa.
4. Konfiskacija imovine svih emigranata i pobunjenika.
5. Centralizacija kredita u rukama države preko nacionalne banke s državnim kapitalom i isključivim monopolom.
6. Centralizacija celokupnog transportnog sistema u rukama države.
7. Umnožavanje nacionalnih fabrika, oruđa za proizvodnju, krčenje i poboljšavanje zemljišta po opštem planu.
8. Jednaka obaveza za sve, stvaranje industrijskih armija, naročito za zemljoradnju.
9. Ujedinjavanje rada zemljoradnje i industrije, uticanje na postepeno odstranjivanje suprotnosti izmedu grada i sela.
10. Javno i besplatno vaspitavanje sve dece. Odstranjivanje fabričkog rada dece u današnjem obliku. Sjedinjavanje vaspitavanja s materijalnom proizvodnjom itd.

verovatno ce stariji drugovi komunisti prepoznati 10 marxovih i engelsovih zapovesti iz komunistichkog manifesta,uz malo prerade i dopune eto vam drugovi program,izmenio bih stavku 4 na mesto emigranata i pobunjenika stavio"svih profitera koji su stekli imovinu na rachun radnika i drzave.."
Grol
Grol

Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ja bih ovako nekako,a kako bi vi??? Empty Re: ja bih ovako nekako,a kako bi vi???

Počalji  Admin Pet Jun 19, 2009 5:33 am

Mislim da je dobro. Pogotovo dobro obratiti paznju na obrazovanje iskolstvo koje nevalja trenutno. Deca sve upijaju sta rade poznate licnosti sa televizije a to nije dobro jer skoro nijedna licnost nije normalna. Oponasaju nasilje sa filmova i emisija koja su ko stvorena za ispiranje mozgova kao sto su " Americko rvanje" i tome slicno. U skoli deca nedobijaju adekvatno obrazovanje. Uporedite gradivo koje deca koja su 95. godiste uce i generacije koje uce posle njih. 95. kazem jer su oni poslednji koji imaju neko adekvatno obrazovnjae a ni to se nemoze bas okarakterisati kao adekvatno. Prave kretenoide u startu tj. jos dok su deca. Dace su neinformisana jako i to je ozbiljan problem ali tome niko ne predaje neku vaznost. Samo im je kladionica, fudbal, grand koji ispira mozak i sagoreva kulturu igraonice razne kafici i splavovi u glavi. Ako niste primetili da medju decom vlada misljenje da je sramota citati knjige i prosto interesovati se za nesto. TO JE SRAMOTA! Ja bi televiziju ukinuo ovakvu kakva je. I zaveo bi sto vise naucnih programa. Ipak je televizija ono sto najvise predstavlja 21. vek i to se nekoristi kako bi trebalo. Sto sse tice imovine mafijasa slazem se sa tobom. To sad kao preduzimaju neke mere ali kasno su se setili. Koliko bi samo uzeli od Miskovica kad bi postovali zakon o oduzimanju imovine od tajkuna i Mafijasa. Sto se tice industrije mi je nemamo. Treba je ponovo poceti iz pocetka ali po komunistickom sistemu kako je i pocelo i bilo na je dobro i svi su imali da zive od svog rada i drzava nam je bila jaka. Malo je toga sto smo uvozili. Imali smo sve od igle do lokomotive. Pa vidite samo zrenjanin on je bukvalno proizvodio sve od igle do lokomotive i sada nam je privreda unistena BUKVALNO! Sve je stalo. Mislim da treba vratiti socijalisticko uredjenje zemlje i samo tako cemo preziveti! Smrt fasizmu i kapitalizmu sloboda narodu! Mad Mad Mad Mad Mad
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 164
Datum upisa : 01.03.2008

http://www.novikomunisti.bloger.hr/

Nazad na vrh Ići dole

ja bih ovako nekako,a kako bi vi??? Empty Re: ja bih ovako nekako,a kako bi vi???

Počalji  samoupravljac Sre Jun 24, 2009 6:56 am

Vrlo dobro samo napred. Ajde malo da se borimo protiv pokusaja rehabilitacije narodnih neprijatelja i najnovije revizije istrije u drugom svetskom ratu koji se u zadnje vreme plasiraju u stampanim medijima a sve vise i na te-ve programima. Ocigledno je sta hoce novu istorijsku podelu kao da nam je malo ove dosadasnje. A mozda se plase i novih komunista koji su najavi . SMRT FASIZMU I KAPITALIZMU SLOBODA NARODU cherry cherry cherry

samoupravljac

Broj poruka : 20
Godina : 60
Lokacija : KG
Datum upisa : 17.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

ja bih ovako nekako,a kako bi vi??? Empty Re: ja bih ovako nekako,a kako bi vi???

Počalji  Grol Sre Jun 24, 2009 1:48 pm

ajde da se borimo!!! cherry cherry cherry cherry
Grol
Grol

Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ja bih ovako nekako,a kako bi vi??? Empty JOS JE RANO

Počalji  palermo Ned Jan 31, 2010 2:46 pm

Grol ::1. Eksproprijacija zemljišne svojine i upotreba zemljišne rente na državne izdatke.
2. Jako progresivni porez.
3. Ukidanje prava nasleđa.
4. Konfiskacija imovine svih emigranata i pobunjenika.
5. Centralizacija kredita u rukama države preko nacionalne banke s državnim kapitalom i isključivim monopolom.
6. Centralizacija celokupnog transportnog sistema u rukama države.
7. Umnožavanje nacionalnih fabrika, oruđa za proizvodnju, krčenje i poboljšavanje zemljišta po opštem planu.
8. Jednaka obaveza za sve, stvaranje industrijskih armija, naročito za zemljoradnju.
9. Ujedinjavanje rada zemljoradnje i industrije, uticanje na postepeno odstranjivanje suprotnosti izmedu grada i sela.
10. Javno i besplatno vaspitavanje sve dece. Odstranjivanje fabričkog rada dece u današnjem obliku. Sjedinjavanje vaspitavanja s materijalnom proizvodnjom itd.

verovatno ce stariji drugovi komunisti prepoznati 10 marxovih i engelsovih zapovesti iz komunistichkog manifesta,uz malo prerade i dopune eto vam drugovi program,izmenio bih stavku 4 na mesto emigranata i pobunjenika stavio"svih profitera koji su stekli imovinu na rachun radnika i drzave.."

palermo

Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ja bih ovako nekako,a kako bi vi??? Empty Mozda i malo ovoga

Počalji  aska07 Čet Maj 06, 2010 4:09 pm

Kada bi pohapsili Miskovica,Beka,Ceptera,....itd,sudjenje za izdaju i iskoriscavanje radnika da nekazem robova,iznosenje kapitala zarad licne koristi iz drzave...itd,po kratkom postupku uza zid....Pa se taj njihov kapital upotrebi za razvoj privrede,za godinu dana,ako nista drugo u Srbiji nebi bilo gladnih i nebi nam trebale narodne kuhinje,a nebismo morali da znamo ni sta je to MMF i njima slicni....

SMRT KAPITALIZMU!!!

aska07

Broj poruka : 15
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ja bih ovako nekako,a kako bi vi??? Empty JASTA

Počalji  Sale77 Uto Jun 15, 2010 10:18 am

Centralizacija je neophodna za efikasnu drzavu koja radi u interesu vecine...Izgradnja kulta licnosti koji bi bio simbol nove izgradnje,nove vladavine naroda.Licnosti koja bi imala sve(materijalno,duhovno) i koja bi sluzila vecinu.A ne kao ovi bivsi i sadasnji predsednici,koji sluze strankama,tajkunima,mafijasima...
Komunizam do pobede!!!

Sale77

Broj poruka : 1
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

ja bih ovako nekako,a kako bi vi??? Empty Jos bih dodao

Počalji  aska07 Uto Jun 15, 2010 4:06 pm

Sve je to O.K,ali u svakom slucaju mislim da je potrebno da covek prvenstveno sam u sebi napravi revoluciji.Treba da shvati,ako ima jednu takvu ideju,nebi trbalo da kupuje patike marke NIKE ili REEBOK,jer ih siju deca od 7 ili 8 godina,sa radnim vremenom od 12 ili 16 casova negde u Tajvanu ili Vijetnamu za 1 ili 2 dolara dnevno.Zasto uopste uvoziti nepotrebne stvari,kao da u srbiji niko nezna da sasije patike ili majcu itd

aska07

Broj poruka : 15
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ja bih ovako nekako,a kako bi vi??? Empty Re: ja bih ovako nekako,a kako bi vi???

Počalji  mafiafran Pet Avg 06, 2010 10:24 am

ajde da se borimo!!!

___________

automated regression testing
game with zombies

mafiafran

Broj poruka : 3
Datum upisa : 06.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ja bih ovako nekako,a kako bi vi??? Empty Re: ja bih ovako nekako,a kako bi vi???

Počalji  aska07 Pet Okt 01, 2010 1:36 pm

Hajde da se borimo,ali sa kim,protiv koga?

aska07

Broj poruka : 15
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ja bih ovako nekako,a kako bi vi??? Empty Re: ja bih ovako nekako,a kako bi vi???

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu