NOVA KOMUNISTICKA PARTIJA SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEVERNA KOREJA

2 posters

Ići dole

SEVERNA KOREJA Empty SEVERNA KOREJA

Počalji  STALJIN Uto Avg 18, 2009 9:48 pm

Komunisticki militarizam i izolacija od zapada moze biti povod za novi rat, koji svaki komunista ceka. Twisted Evil
Nasi drugovi iz Severne Koreje su primer, kako se treba boriti protiv americkih govana. Rat se mora odvijati, dokle god su ljudi gladni i bolesni. Pacifizam je zapadna tvorevina, koja sputava komunisticku borbu. Tako da je u komunistickim redovima mnogo zapadnog neo-liberalizma koji treba istrebiti po svaku cenu. Kada streljamo sve politicare u Srbiji, da li bi valjalo sprovesti poredak slican Severnoj Koreji? Smile Naravno da bi!!! Cool Samo me zanima vase misljenje. Da se ja pitam, radio bih na nuklearnom naoruzanju. sunny
STALJIN
STALJIN

Broj poruka : 12
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

SEVERNA KOREJA Empty Re: SEVERNA KOREJA

Počalji  Grol Čet Avg 20, 2009 12:00 pm

ko ce da strelja,ja NECU,da se borim hocu a da streljam NE,lako je glumiti iza monitora i vikati,streljaj politicare,intelektualce,akad.gradjane,streljaj sve ko ne misli kao mi,pa ce se njihova deca za jedno30-tak godina kao sto je i bilo dosada,koja su se skolovala na racun drzave,postati smrtni neprijatelj te drzave,nije komunizam zlocin koji dolazi posle pobede,vec je komunizam PRAVDA koja radniku,seljaku i gradjaninu nudi nesto sto nije imao decenijama a to je DOSTOJANSTVO!!! Shocked
Grol
Grol

Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

SEVERNA KOREJA Empty Re: SEVERNA KOREJA

Počalji  STALJIN Čet Avg 20, 2009 4:07 pm

Sta treba uraditi sa ljudima koji svojom pohlepom izgladnjuju decu ove drzave? Sta treba uraditi sa ljudima koji gladne radnike uce da sami sebi oduzimaju zivot? Deca umiru zbog gladi i zdravstva koje se placa!!! Treba li kapitalistima i politicarima odati pocast sto otpustaju na stotine hiljada radnika i tim ljudima i njihovoj deci unistavaju zivot? Treba li da budem zahvalan politicarima sto se izvinjavaju neo-ustasama, globalistima, nacistima i cetnicima za etnicka ciscenja? Ta govna su placena sa zapada da od ljudi na balkanu naprave moderno roblje, rascepkaju drzavu i zatru svaki pokusaj uzpostavljanja komunizma!!! Predali su Milosevica NATO fasistima i doveli ove kapitaliste. To sto me nazivas kukavicom preko monitora je sam dokaz tvoje nepromisljenosti, nezrelosti i povrsnosti. Imas arhivske snimke Ce Gevare(kojeg toliko postujes), koji nakon pobede na Kubi, sudi Batistinim ljudim i strelja ih!!! Mozemo da pitamo ljude koji su preziveli Jasenovac, pa one kojima deca gladuju, kao i one sto seku sebi prste i jedu ih, kako bi postupili sa govnima na vlasti!!!


Poslednji put izmenio STALJIN dana Čet Avg 20, 2009 9:15 pm, izmenio ukupno 2 puta
STALJIN
STALJIN

Broj poruka : 12
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

SEVERNA KOREJA Empty Re: SEVERNA KOREJA

Počalji  STALJIN Čet Avg 20, 2009 5:58 pm

Cemu parola SMRT FASIZMU I KAPITALIZMU, kad ti ne zelis da streljas fasiste i kapitaliste? Da komunisti nisu ubijali govna, bilo bi i dalje Hitlerovih logora sirom evrope. Sada postoje kapitalisticki logori, u kojima se ljudi legalno izgladnjuju. Kapitalisti se moraju istrebiti po svaku cenu!!! U suprotnom ce glad nastaviti da kosi ljudske zivote. Da si se rodio kao gladno dete u africi, drugacije bi razmisljao!!! Vidim da si citao zapadnu istorijografiju o komunistickom ubijanju intelektualaca. Komunisti su ubijali anti-komunisticke, kvazi-intelektualce jer su ziveli na racun radnistva i seljastva, pomagali svaku vrstu klasnog drustva i odbijali jednakost sa radnickom klasom. Izgleda da si pogresio forum. Nije ovo liberalni-hipi forum. Mi smo borci, i ostacemo borci... DO SLOBODE!!! Kad bi Che Gevara video ko stavlja njegovu sliku na profil, prevrnuo bi se u grobu!!! I nemoj vise da unosis depresiju, da vredjas NKPS i Nenada Kulica!!! OVO JE TRENUTAK KOJI SMO SVI CEKALI!!! Nece nam razmazeno deriste kvariti ugled!!! SMRT KAPITALIZMU!!! TADICA NA RAZANJ!!! cheers
STALJIN
STALJIN

Broj poruka : 12
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

SEVERNA KOREJA Empty Re: SEVERNA KOREJA

Počalji  Grol Čet Avg 20, 2009 11:03 pm

uz puno postovanje tvojim godinama 21.mislim da si ti pogresio forum.oprobaj se na forumu stormfront,verujem da ce im se svideti tvoje razmisljanje..E da,ja ne vredjam nikoga od NKPS,,,,misljenja sam da je jako pasivna partija,ogledalo aktivnosti te partije je i ovaj forum gde svakih 2 meseca neko napishe neki post ili da oglase preko video klipa za prijem u partiju i dobrovoljni prilog,
Grol
Grol

Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

SEVERNA KOREJA Empty Re: SEVERNA KOREJA

Počalji  STALJIN Pet Avg 21, 2009 12:02 am

Koje su slicnosti mojih stavova i stormfronta?
STALJIN
STALJIN

Broj poruka : 12
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

SEVERNA KOREJA Empty Re: SEVERNA KOREJA

Počalji  Grol Pet Avg 21, 2009 12:11 am

TADICA NA RAZANJ!!! cheers
Kada streljamo sve politicare u Srbiji,
ne kazes suditi nego postreljati,,he,he,pa to je novoljoticevska ideologija,jos predlozi neku koaliciju sa njima bounce
Grol
Grol

Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

SEVERNA KOREJA Empty Re: SEVERNA KOREJA

Počalji  STALJIN Pet Avg 21, 2009 1:08 am

Stormfront je saka pedercica, nemam ja veze sa njima. To se vi liberalni pederi tucite sa njima konzervativnim pederima. Komunisti su pobedili nacizam, sad treba da pobede kapitalizam. Svaka nova pojava nacizma se unistava. Tih 200-300 pedercica nisu nikakva pretnja. Bacis petardu razbezace se!!
STALJIN
STALJIN

Broj poruka : 12
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

SEVERNA KOREJA Empty Re: SEVERNA KOREJA

Počalji  Grol Pet Avg 21, 2009 1:13 am

E od svega sto si napisao ova ti je najpametnija i ima smisla cheers
Grol
Grol

Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

SEVERNA KOREJA Empty Re: SEVERNA KOREJA

Počalji  STALJIN Pet Avg 21, 2009 1:21 am

Eto, vidis da se u necemu slazemo!!!
STALJIN
STALJIN

Broj poruka : 12
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

SEVERNA KOREJA Empty Re: SEVERNA KOREJA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu