NOVA KOMUNISTICKA PARTIJA SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DALI NEKO IMA PREDLOG U SMISLU MEDIJSKE PROPAGANDE OSTVARENJA NASIH CILJEVA ?

3 posters

Ići dole

DALI NEKO IMA PREDLOG U SMISLU MEDIJSKE PROPAGANDE OSTVARENJA NASIH CILJEVA ? Empty DALI NEKO IMA PREDLOG U SMISLU MEDIJSKE PROPAGANDE OSTVARENJA NASIH CILJEVA ?

Počalji  palermo Čet Mar 04, 2010 2:36 pm

...kAKO SE MEDISKI IZBORITI...?

palermo

Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

DALI NEKO IMA PREDLOG U SMISLU MEDIJSKE PROPAGANDE OSTVARENJA NASIH CILJEVA ? Empty Tesko bez finansija

Počalji  aska07 Pet Mar 05, 2010 1:45 am

Nisam bas najbolje upucen oko stanja u partiji po pitanju registracije,ali mislim da bi to trebalo da bude prioritet.
Takodje smatram da bi trebalo podrzati sve radnicke strajkove u sto vecem broju,sa sto vise partijskih obelezja,
da bi radnici,ali i svi drugi primetili da kao prvo postojimo,a onda i koga i sta podrzavamo.

Samo ostaje pitanje kako bez finansija....
Kako da ja iz Vojvodine odem u Srbiju da dam podrsku,kad jedva imam za hleb i mleko za svoje dete,
a da ne spominjem da za taj hleb radim deset i vise sati dnevno.

Mozemo mi ovako preko interneta da se druzimo,ali realno dok nas nema sa narodom oci u oci,
nista......
Pisana rec je u redu,ali mora da se cuje nas glas....

aska07

Broj poruka : 15
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

DALI NEKO IMA PREDLOG U SMISLU MEDIJSKE PROPAGANDE OSTVARENJA NASIH CILJEVA ? Empty grcka

Počalji  aska07 Pet Mar 05, 2010 7:35 am

Mozda mozemo nesto da naucimo od drugova iz Grcke.
Ako sam dobro shvatio da iza strajka izmedju ostalih stoje i komunisti.
Svaka cast drugovima iz Grcke.
A mi u Srbiji izgleda cekamo da pocnu i da nam gule kozu sa ledja.
Jos nisu naplatili struju po novim cenama,a vec najavljuju nova poskupljenja za leto...PA DOKLE VISE....DOSTA JE!!!!!!!

aska07

Broj poruka : 15
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

DALI NEKO IMA PREDLOG U SMISLU MEDIJSKE PROPAGANDE OSTVARENJA NASIH CILJEVA ? Empty I opet Grcka

Počalji  aska07 Čet Maj 06, 2010 3:55 pm

Opet ljudi ginu radi ostvarenja svojih prava...Sreca ovde u Srbiji sve je lepo,radnike postuju naj vise...cak i pare nisu problem,jer ih nema...Sve je lepo...utopija....slabo se i radi....sto bi se mi u srbiji mucili,sadili luk i paradajz,kad mozemo da uvezemo,sto bi seljak u srbiji uzgajao svinje,ima iz uvoza....bas nam je lepo,zar ne....Stvarno mi nije jasno sto se ovi Grci bune,nek se ugledaju na nas....ili bi mozda trebali mi da pocnemo da se borimo protiv ovih kapitalista,jer ce mozda vec sutra biti kasno.Sutra cemo ili mozda prekosutra i mi biti duzni 300000000000 dolara....

MMF ha ha ha,sta ce nama MMF...

Kafa je ipak kafa...bila zapakovana u najlon kesi ili DELUXE pakovanju,sve jedno je kafa.......
Dali nam treba MMF,da bi smo pili kafu iz DELUXE pakovanja???Naravno da nam netreba,kafa je ipak kafa???Ona u najlon kesi netera nas u dugove...


SMRT KAPITALIZMU,KAPITALISTE U ZATVORE!!!

TO NIJE SAMO PAROLA,TO JE JEDINO RESENJE!!!

aska07

Broj poruka : 15
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

DALI NEKO IMA PREDLOG U SMISLU MEDIJSKE PROPAGANDE OSTVARENJA NASIH CILJEVA ? Empty DOLE KAPITALIZAM

Počalji  Miroslav Uto Maj 25, 2010 11:40 am

Ovako, lepo je podrzati radnicku klasu, ali treba podravati ispravne ciljeve. Ne smemo dozvoliti da se ponasamo kao ostale partije, da podrzavamo sve i svasta, da mnogo obecavamo, a da se na kraju ukenjamo. Mogli bi smo da pocnemo lepo neku medijsku kampanju. Zasto ne bi smo imali za pocetak neki clanak u novima o nasem programu i o nasim idejama. Verujte mi nece nas samo podrzati i radnici, vec i penzioneri i ostale ugrozene, da ne kazem marginalizovane grupe ljudi. A sve to mozete iz fotelje. Svaka novinska kuca ima internet stranicu i kontakte, tako da mozemo da pustimo glas i iz fotelje. A ako uspemo da skupimo i nekako novcana sredstva zasto se ne bi smo pojavili i javno na nekim mestima i u sto vecem broju.

DOLE KAPITALIZAM, DOLE DEMOKRATIJA

Miroslav

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DALI NEKO IMA PREDLOG U SMISLU MEDIJSKE PROPAGANDE OSTVARENJA NASIH CILJEVA ? Empty resenje uvek postoji

Počalji  Sale7777 Uto Jun 15, 2010 9:49 am

Najbolje medijsko eksponiranje bi bilo kada bi uradili nesto novo,nesto sto ostale stranke ne rade,da ne bi bili nova stranka u kalupu ostalih stranaka!Dakle razlikovati se od drugih stranaka u ocima naroda.A to i nije tako tesko sa pravim informacijama i sadasnjim stanjem na politickoj sceni!Dakle u narodu su stranke omrazene jer je narod prepoznao da se svaka borba za vlast pojedinih stranaka na kraju svede na ispunjavanje licnih ambicija pracene materijalnim pustosenjem fondova,drzavnih preduzeca,politickom trgovinom glasovima i ukazanog poverenja naroda...
Treba delovati lokalno,a razmisljati globalno!Napraviti strategiju borbe kroz postojece institucije,ukazivati na konkretne greske koje prave vladajuci organi u drzavnim insitucijama,i kroz medije "upirati prstom",na greske i ljude koji te greske prave.
U medijima pricati narodnim govorom,bez uopstavanja,konkretizovati "slucajeve" kroz koje ce narod uvideti greske vladajuce bahate elite!
Tesko je vreme,jos tezi je posao koji predstoji..
Ali satisfakcija je NASA.
KOMUNIZAM DOLAZI
NEMINOVNO JE
SMRT KAPITALIZMU,FASIZAM JE MRTAV!!!

Sale7777
Gost


Nazad na vrh Ići dole

DALI NEKO IMA PREDLOG U SMISLU MEDIJSKE PROPAGANDE OSTVARENJA NASIH CILJEVA ? Empty Re: DALI NEKO IMA PREDLOG U SMISLU MEDIJSKE PROPAGANDE OSTVARENJA NASIH CILJEVA ?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu