NOVA KOMUNISTICKA PARTIJA SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NKPS i izbori

+3
Vihor
Admin
Toti
7 posters

Ići dole

Da li teba izaci na izbore

NKPS i izbori Vote_lcap100%NKPS i izbori Vote_rcap 100% 
[ 3 ]
NKPS i izbori Vote_lcap0%NKPS i izbori Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 3
 
 
Zatvoreno sondiranje

NKPS i izbori Empty NKPS i izbori

Počalji  Toti Ned Mar 16, 2008 2:32 pm

Da li se treba kandidovati na izborima(na svim nivoima).
I da nesto razcistimo,da li je nkps na predsednickim izborima podrzala Tomu-nacionalistickog kapitalistu ili ne,jer ja sam to vec pitao,davno.Zbog toga sto je jedna osoba na neki Andrej po forumima drugih partija to govorio.
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty POZDRV!!!

Počalji  Admin Pon Mar 17, 2008 5:34 am

NKPS NIJE PODRZALA TOMISLAVA NIKOLICA I AKO NAM SE ON OBRATIO. KAO STO SAM VEC JEDNOM I REKAO MI SMO GA ODBILI. NKPS NIJE I NIKAD NECE PODRZATI KAPITALISTICKOG KANDIDATA. NIKAD!!!
POZDRAV!!!
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 164
Datum upisa : 01.03.2008

http://www.novikomunisti.bloger.hr/

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty hvala na odgovoru

Počalji  Toti Pon Mar 17, 2008 1:39 pm

I sta on ima da zove i trazi podrsku komunista,koja glupost.
A to sam zeleo jos jednom da cujem,jer stvarno bi bilo debilno uraditi nesto tako,pa Marx bi se u grobu okretao...
Pozdrav u voleo bih da postoji i Komunisticka partija Vojvodine,jer zaceci socijaldemokratije i raznih marksistickih ideja rodile su se upravo ovde.
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty anketa...

Počalji  Vihor Uto Mar 18, 2008 11:13 am

Zašto ne mogu glasati na anketi?

Vihor

Broj poruka : 312
Lokacija : Čačak
Datum upisa : 04.03.2008

http://vihor-vihor.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Re: NKPS i izbori

Počalji  Toti Čet Mar 20, 2008 8:40 am

Ne znam sta se desava,ali nemogu nista uraditi u vezi glasanja.Obrisi,ako mozes,
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty izbori?

Počalji  Vihor Ned Mar 23, 2008 12:45 am

Ja sam za to da NKPS izađe na izbore, ili da u vreme izbora vodi neku ''kampanju'' kako bi se reklamirala...

Vihor

Broj poruka : 312
Lokacija : Čačak
Datum upisa : 04.03.2008

http://vihor-vihor.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Re: NKPS i izbori

Počalji  Vox Ned Apr 06, 2008 4:48 am

Ni ja nemogu da glasam na anketi..
Mislim da je isteklo vreme koje je predvidjeno za trajanje ankete..
Sto se tice izbora mislim da Treba ili izici na izbore ili biti ukljuceni u Kampanju..

Po meni je najvaznije da se u Srbiji napravi saradnja izmedju svih srodnih Partija jer ih ima vise sa slicnim ili gotovo istim programom
Vox
Vox

Broj poruka : 5
Datum upisa : 09.03.2008

http://www.tito-bihac.org/moj%20blog.html

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty pitanje

Počalji  Toti Sre Apr 09, 2008 10:23 am

Ja bih samo voleo da cujem koje su slicne partije,onako bas me zanima...
Pozdrav druze Vox.
A sto se tice ankete,ne mogu da je obrisem,pa bih molio admin.
da pokusa da sredi nesto....
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Kandidovanje na izborima...

Počalji  *Lune* Pon Apr 14, 2008 10:07 am

Imao sam prilike da sretnem bivseg kolegu i da ga pitam kako to da se komunisti NKPJ nikada ne kandiduju na izborima, dao mi je odgovor..*nemaju pare*..prema pravilima, skupljaju se potpisi a onda se uplacuje nekakva taksa...pa u novo uspostavljenoj demokratiji ona vazi za onoga ili one koji imaju pare. Znaci prouciti postupak pa razmatrati problem finansiranja !!!. Mozda bi trebalo uspostaviti kontakte i sa drugim komunisticlim partijama i razmisljati o zajednickom programu i kandidatu.

*Lune*

Broj poruka : 163
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2008

http://www.theodora.com/flags/burning

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Re: NKPS i izbori

Počalji  Toti Pet Maj 02, 2008 3:05 am

Ja se izvinjavam jer se slucajno pocela polemika u postu o karl marksu,pa sad prebacujem ovde

*Lune* ::....na izbore ne izlazim zbog nerdostatka *politicke ponude* znaci ne glasam..za SRS, ali me vezuju *bivsi drugovi* sa sajta SLOYU, ta floskula ne pomaze...*dosta nam je kleveta i lazi !*. Radikale ne spominjem..nisu na vlasti, nisu lopuze a imaju veliku podrsku gradjana. U delu *zastite teritorijalnog integriteta, celovitosti i suverenita Srbije podrzavam svaku stranku !*...Posto Komunisti, ne istupaju na izborima, niti su prisutni na istim nisu mi poznata javna saopstenja (saopstenja dostupna siroj javnosti)..po pitanju koje sam naveo. Kod pitanja celovitosti drzave Srbije...i njenog razbijanja, nema ideologije i partije koju cu podrzati !

Mislis da nisu lopovi zato sto sada traenutno nisu na vlasti,tu se gadno varas.
A sto se tice odbrane teritorijalne celovitosti,tu si druze tek pogresio.Oni su potpomogli cepanje SFRJ,zajednosa S.M.koji je rasturio KPJ,i zato o srs ne treba cutati....
Nadam se da je svima jasno da i Narodna radikalna stranka iz koje je ,kako kazu proistekla srs,iako to nije istina,ovu je stvorio V.Š,oduvek pljuvala po komunistima i svojevremeno,mislim na N.R:S,zabranjivala rad komunista....
zato mi kao levo orijentisani ne mozemo ni primirisati program srs,dss...i drugih ultra desnicarskih i pseudo patriotskih stranaka...
Smrt fasizmu......
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Nije u pitanju sa moje strane davanje podrske SRS

Počalji  *Lune* Pet Maj 02, 2008 12:45 pm

nego neciji komentar, da oni su desnica, oni su za kapitalizam, ne glasam za njih, ne preporucujem glasanje za njih...a obratili su se, ako da kao jaci udju na teren, a posle ispljuju komunjare (stanje redovno)...podataka da su lopovi nemam, i nikoga necu da klevecem bez obzira na politicki stav. Oni imaju svoj cetnicki pokret, sa cetnicima se pomirio *levicar* Boris Tadic, a komunistima tako nesto ne pada na pamet..kada jednoga dana ovladamo skupstinom sva profasisticka kata bice suspendovana i prava ukinuta. Cetnici nisu *ideoloski protivnik*...oni su ZLO !

*Lune*

Broj poruka : 163
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2008

http://www.theodora.com/flags/burning

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Re: NKPS i izbori

Počalji  Toti Sub Maj 03, 2008 3:01 am

E sada je vec jasnije,jer i sami znate da nikao ne ide komunisti sa ultra desnicarima.A ako ne znate bilo je spekulacija da su komunisti srbije podrzali tomu na predsednickim izborima,sto nije istina,barem je meni receno da je to laz.Zato moramo se boriti protiv svih desnicarskih stranaka,jer i ako udjemo ikada u parlament,znamo da ce tih neonacista uvek biti......
Zato smrt fasizmu,klerofasizmu...........
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Re: NKPS i izbori

Počalji  Doktor Pet Jun 06, 2008 4:32 pm

Najgora stvar koju politicka stranka moze da uradi jeste da bude neaktivna. Pogotovo tokom izbora. Svaka politicka stranka koja sakupi 10,000 potpisa od drzave dobija solidnu svotu novca za predizbornu kampanju. U slucaju malih stranaka, taj novac ne mora da se ulozi u kampanju vec u stranacku imfrastrukturu.

Svaka stranka koja se kandiduje, ima pravo da salje izvestan broj posmatraca na izborna mesta sirom sveta. Ono sto male stranke rade, jeste to da svakog gradjanina koji sakupi 50 potpisa za stranacku kandidaturu, posalju negde u inostranstvo. To je nacin na koji male stranke uspevaju da skupe 10,000 potpisa.

Sto se tice predsednickih izbora, lako je svim kandidatima naci manu. Ali samim tim sto bi NKPS podrzala nekog ozbiljnijeg kandidata, to bi bila mala reklama i za samu stranku, koja bi vise puta bila pominjana na medijima. Shodno tome, umesto da svakome trazi manu, stranka bi mogla da podrzi najprihvatljivijeg kandidata.
Doktor
Doktor

Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Re: NKPS i izbori

Počalji  Toti Sub Jun 14, 2008 9:59 am

slazem se ja doktore da treba ucestvovati na izborima....svakako uvek i odmah...
ali sto se tice predsednickih izbora,sta vi doktore mislite koga je trebalo podrzati,u 1. i 2. krugu....
voleo bih da cujem nekoliko misljenja...
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Re: NKPS i izbori

Počalji  Doktor Sub Jun 14, 2008 1:15 pm

Sto se tice prvog kruga predsednickih izbora, to je veoma kompleksno pitanje o kome bi se moralo puno diskutovati. Sto se tice drugog kruga, svakako za Nikolica. Tadic je kandidat liberalnog kapitalizma i kao takav najgore moguce resenje za Srbiju.

Nema potrebe da mi persiras.
Doktor
Doktor

Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Re: NKPS i izbori

Počalji  Toti Pon Jun 30, 2008 4:51 am

E doktore,jak mi taj komunizam!
Pa ne bih glasao za tomu,kao pristalica leve opcije ,da su kandidati Go**no i toma,pre bih izabrao ono prvo..
Svako ko je pokusao da procita program srs-a,moze da se uveri u sustinsku suprotnost sa idejom komunizma,socijalizma....
Mnogi stari komunisti ,nazalost,zbog opsteg rasula i politicke bolesti u srbiju,glasaju za srs,a nikada nisu videli ni prvu stranu njihovog programa....
Zato nikada desnicarska gamad ne mogu da zamene komunizam,zato,napred drugovi!!!
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Srpsja radikalna stranka....

Počalji  *Lune* Pon Jul 14, 2008 9:00 am

Svakako da je u pitanju desnica, svakako da su oni za kapitalizam, za meki kapitalizam kako su se pretstavljali, ako tako nsto postoji, nizi stepen eksploatacije... Sustinski za njih ne treba glasati ni u snu. Medjutim, vreme dok se KP ne organizuju za sopsteni nastup, vreme u kome zivimo i klizimo sve dalje nalaze da se od dva zla bira manje. Doktor je to lepo primetio...znaci u medjuprostoru, po sopstvenoj savesti uzeti u obzir da su radikali protiv imperijalizma ! Dozvolice te vellika je razlika izmedju prisustva imperijalista i nekih domacih kapitalista. Ove prve *uvozne*, zbog prisustva bande na vlsti koja ih zakonski stiti nije moguce kontrolisti...ove drugee nekako da !

*Lune*

Broj poruka : 163
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2008

http://www.theodora.com/flags/burning

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Re: NKPS i izbori

Počalji  Toti Čet Jul 17, 2008 3:35 pm

voleo bih misljenje admina na ovu temu...
izabrati manje zlo,svakako,ali nikako radikale...pa razmislite malo drugovi ..!
nikad radikali...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Re: NKPS i izbori

Počalji  Toti Čet Jul 17, 2008 3:39 pm

druze lune ovo si napisao na nekom od postova.
revolucionarna pravda mora da se zadovolji, zlocini moraju da budu kaznjeni, a fasizam je zlocin !

Pa sta mislis kolika je razlika izmedju Seselja i Hitlera.....? Sta mislis sta bi seselj radio da ima vojnu potporu kakvu je imao hitler...??
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Re: NKPS i izbori

Počalji  cilm Uto Jan 13, 2009 7:11 pm

Прочитах све ваше коментаре, али одишу наивношћу у веровању и учешћу на "демократским" изборима.

Да ли је комунистима требао новац некада да би преузела власт!??; ......, некажем истом оружаном борбом!, али на један нови демократски начин са којим би се елиминисале ове ,,демократске манипулације и пљачке,, гласова!.
Зато не треба учествовати у њиховим изборима!, јел на тај начин НКПС ће прихватити ,,америчке манипулативне законитости избора,,....; већ се стриктно дистанцирати од таквих избора!; ......

cilm

Broj poruka : 160
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NKPS i izbori Empty Re: NKPS i izbori

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu