NOVA KOMUNISTICKA PARTIJA SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

o novoj komunistickoj partiji srbije

+4
Doktor
Vihor
*Lune*
andrija
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty Odgovor

Počalji  Valter Pet Jul 11, 2008 1:07 am

Najvaznije je da gradjani vide da ima snage, koja je uz njih.
Potrebno je to i pokazati. Dosta je bilo prodavanje zemlje i ponizavanje coveka.

" Demokratizacija" sve vise napreduje na nasim prostorima. Sve vise ( posebno mladi) vide samo ono sto se nudi " spolja", sta je sa tom demokratijom u sustini malo koga interesuje. To se mora promenuti, pod hitno.
Radni covek mora ponovo da zauzeme prvo mesto u drustvu. Zivot je samo jedan i njega treba zastititi od "demokratije" koja taj zivot ostvaruje ali samo za jednu "saku" ljudi.

"U nasem drustvenom sistemu glavni faktor mora da bude nas radni covjek i on to mora da osjeti.

Kada govorimo o nasem sistemu samoupravljanja, suvise to cinimo uopsteno i ne sagledavamo mnoge stvari koje duboko tangiraju radnog covjeka.Treba uvjek imati u vidu klasnu sustinu naseg drustvenog razvitka. Za socijalisticki razvitak nije dovoljno da stvaramo samo fabrike. I u kapitalistickim zemljama postoje i podizu se jos vece fabrike, ali znamo kakav je to nacin proizvodnje i kome odlazi profit.

Nisu ,dakle fabrike same po sebi ono sto je najbitnije. Fabrike,kao i hidrocentrale, predstavljaju sredstvo za brzi razvitak socijalizma.Nije Lenjin slucajno isticao da je elektricna energija jedan od osnovnih elemenata socijalistickog razvoja.Danas se otislo mnogo dalje,danas smo u eri,elektronike.Sve je to i te kako vaznoi ovladavanje svim sto je ljudski um stvorio je neophodno za brzu izgradnju socijalizma. Ali, ponavljam, to nikako nije ono osnovno sto daje karakter drustvenog sistema.Bitni su drustveni odnosi. Zato ja isticem znacaj klasnog aspekta. U nasem sistemu glavni faktor mora da bude nas radni covjek i on to mora da osjeti.

Medjutim,kod nas se cesto o tome ne vodi dovoljno racuna. Ima dosta mjera u kojima nije u pravom planu interes radnig covjeka, iako se misli da je tako. Evo,na primjer, kada sada govorimo o raznim restrikcijama, ne sagledavamo u kolikoj mjeri one mogu da pogode radne ljude.

Ili, na primjer, dali su nasi proizvodjaci, koji stvaraju drustvenu akumulaciju,dovoljno nagradjeni za svoj rad? Nisu. Oni su dugo vrjemena stezali kais i svjesno su se mirili sa nizim standardom. Jos i danas mnogi nisu placeni onako da bi mogli zivjeti onako kako zasluzuju. Zato veliki broj njih odlazi van. Kod nas se jos uvjek znatan dijo viska vrijednosti administrativno zahvata i odtudjuje od radnika. On zna kuda to ide, ali ne oseca neposrednu korist u dovoljnoj mjeri."

Ovo su reci druga Josipa Broza. Te reci treba dobro procitati, protumaciti i sprovesti u delo.

Potpuna sloboda gradjana, se moze ostvariti samo, ucescem licne svesti, licne odgovrnosti i iskrene ljubavi prema svojoj domovini, bez mrznje prema njenim narodima i narodnostima.


" Samo zajedno smo jaci"

Valter
Valter
Valter

Broj poruka : 33
Datum upisa : 21.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty Re: o novoj komunistickoj partiji srbije

Počalji  Toti Pet Jul 25, 2008 3:50 am

da li NKPS ima neke veze sa NKPJ?
Jer pazite sta ovaj lik pise po forumima,raznih stranaka Andrej NKPJ http://www.lsv.org.yu/forum/viewtopic.php?t=4293


Ako je to olicenje i NKPS,ja cu napustiti ovaj forum ili cu samo pasionirano pisati po koji post,i nisam dobio odgovor admina(osnivaca partije na pitanje)
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty pokusao sam malopre da se *uclanim* na lsv

Počalji  *Lune* Čet Jul 31, 2008 11:30 am

Ocigledno da postoji neka *stricologija* koja pokupi imejlove...pa banira unapred, prema tome posto sam po majci vojvodjanin, a oni tamo proklamunu *vojvodina vojvodjanim*...najverovatnije se radi o nekoj BANDI ! koja prisvaja, odvaja...vojvodinu !


* SMRT FSIZMU SLOODA NARODU*

*Lune*

Broj poruka : 163
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2008

http://www.theodora.com/flags/burning

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty Moramo da pozovemo u pomoc

Počalji  *Lune* Čet Jul 31, 2008 11:43 am

Branislava Nusica...*Sumnivo lice*, da ga zamolimo da izdaje potvrde o moralnopolitickim podobnostima za sajt LSV, ciji se clanovi sunjaju, usaltavaju i u skladu sa svojim *demokratorskim opredeljenjem* po novom ustavu bez clana 41, doduse ne priznaju ni ceo ustav....odredjuju registraciju. Lovorov venac za prvog As a jurnjave motorom dodeljujem LSV *u*

*Lune*

Broj poruka : 163
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2008

http://www.theodora.com/flags/burning

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty pokusao sam malopre da se *uclanim* na lsv

Počalji  Toti Pet Avg 01, 2008 9:40 am

Lune,LSV bar nije nacionalisticka(nacisticka partija) kao SRS,i mislim da ne otimaju vojvodinu ni od koga.A slogan Vojvodina vojvodjanima,razmotri prvo ko su vojvodjani.

Branislava Nusica...*Sumnivo lice*, da ga zamolimo da izdaje potvrde o moralnopolitickim podobnostima za sajt LSV, ciji se clanovi sunjaju, usaltavaju i u skladu sa svojim *demokratorskim opredeljenjem* po novom ustavu bez clana 41, doduse ne priznaju ni ceo ustav....odredjuju registraciju.

a ajde pojasni ovo
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty Re: o novoj komunistickoj partiji srbije

Počalji  Toti Pet Avg 01, 2008 10:03 am

A ako vi mislite da je onaj Andrej NKPJ mnogo blizi NKPS-u od LSV(iako ne kazem da su bliski,ali si obe leve opcije) onda je ovo stvarno "NOVA komunisticka partija srbije"
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty Ajde pojani.....?

Počalji  *Lune* Pon Avg 04, 2008 4:56 am

Pa lepo pisee d saam pokusao da se registrujem na LSV...i da mi je iz topa saopstio, stvarno ne mogu da citiram da sam *isklucen*..znaci neki *drug* me je unapred ufunjao u spisk za *neprimanje*...odnosno neki *pajtos analiticar* koji se sunja po drugim sjtovima, pod drugim nickovima i *kreira*...usavrsava *stricologiju*...njisim ga, ali meni jee dovoljno saznanje..da sam *nepozeljan* bez *sasslusaanja na sajtu*..*za pametnog coveka i komarac je muzika* !

*Lune*

Broj poruka : 163
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2008

http://www.theodora.com/flags/burning

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty FORUM NE PARTIJA

Počalji  Toti Čet Avg 07, 2008 3:37 am

PA pise,a da li je zabranjeno debatovati na vise foruma, Question
Ovo jos nisam video......Ali sta da se radi,svako ima pravo na svoje misljenje
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty Re: o novoj komunistickoj partiji srbije

Počalji  Toti Čet Avg 07, 2008 3:39 am

*Lune* ::Pa lepo pisee d saam pokusao da se registrujem na LSV...i da mi je iz topa saopstio, stvarno ne mogu da citiram da sam *isklucen*..znaci neki *drug* me je unapred ufunjao u spisk za *neprimanje*...odnosno neki *pajtos analiticar* koji se sunja po drugim sjtovima, pod drugim nickovima i *kreira*...usavrsava *stricologiju*...njisim ga, ali meni jee dovoljno saznanje..da sam *nepozeljan* bez *sasslusaanja na sajtu*..*za pametnog coveka i komarac je muzika* !

A sa da se pojasni,a to moze da zabrani samo admin ili ako je problem sa forumom,ako je uhakovan,drugo nista,pa kako se na ovaj forum registrovao onaj ustasa...
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty Pa ocigledno je ovo forum

Počalji  *Lune* Čet Avg 07, 2008 8:27 am

demokratskih maniira, a ko je tamo admin neznam, mozda se on sunja po forumima ili medjuforumsk saradnja..otkud njemu moji podaci da me u startu zaustavi, nism imao nameru da vredjam itd...neki VIDOVI amin...?

*Lune*

Broj poruka : 163
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2008

http://www.theodora.com/flags/burning

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty Re: o novoj komunistickoj partiji srbije

Počalji  Toti Čet Avg 07, 2008 11:47 am

Posto ucestvujem na dosta foruma,ne samo politickih,mislim da je nemoguce zabraniti nekome regisraciju,jer ti mozes napraviti 5 gmail-ova i na svaki forum se prijaviti sa drugog...A pristup necijoj e-mail adresi imaju samo administratori.
Naravno ovo nikako ne spada u ovu temi i zato da se vratimo temi.

Da li je andrej NKPJ predstavnik i ove NKPS(iako u imenu ne stoji,on se i na drugim forumima pojavljuje,i kao predstavnik komunizma siri nacionalisticku i nacisticku ideologiju!)
Toti
Toti

Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty za takve i slicne *Likove* odomacio se

Počalji  *Lune* Pet Avg 08, 2008 3:29 am

...naziv KRTICA...ali * NISTA NAS NESME IZNENADITI*...pioniri maleni..Gorana Svilanovica...i *drugova* funkcionisu !!!!

*Lune*

Broj poruka : 163
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2008

http://www.theodora.com/flags/burning

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty Pozdrav!!!

Počalji  Admin Pet Avg 08, 2008 1:08 pm

Nemam tu informaciju, raspitacu se... Moguce je to sto kazes...
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 164
Datum upisa : 01.03.2008

http://www.novikomunisti.bloger.hr/

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty Desavanja na levici..sta drugi rade...

Počalji  *Lune* Pet Avg 15, 2008 11:55 am

www.dj mdija.net.forum...ociglno neko mesto je uprznjeno, komunisti delujte na rznim forumima !!!

*Lune*

Broj poruka : 163
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2008

http://www.theodora.com/flags/burning

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty Re: o novoj komunistickoj partiji srbije

Počalji  patuan89 Sre Jan 26, 2011 6:55 pm

neon signs
fargo wells financial
Liverpool 1 - 0 Fulham
A messy own goal from John Pantsil gave Liverpool the lead against Fulham
An own goal from Pantsil (on ground) gave Liverpool the win over Fulham

By Mandeep Sanghera

Liverpool clung on for a gritty victory against Fulham as they moved up to seventh in the Premier League.

The Reds went ahead on 52 minutes when a Fernando Torres strike was deflected against the post and John Pantsil sliced a clearance into his own net.

Fulham belatedly came out of their shell and had a Brede Hangeland header cleared off the goal-line.

And a point-blank save late on by Reds keeper Pepe Reina from Moussa Dembele helped secure victory for Liverpool.

The home side may have had to endure a nervous finish as Fulham produced their late rally but the Reds maintain the impetus, although maybe not the improvement in play, that manager Kenny Dalglish has engineered since taking over.

Click to play

Click to play

Dalglish sees signs of progress

It was the Scot's second win in five games and will have Reds fans looking up the Premier League table towards the European spots rather than over their shoulders at the relegation zone.

Fulham, who had looked comfortable for the most part, do not have that luxury as they lie four points from the bottom three after a game in which both teams struggled to find their passing game or rhythm.

Dalglish masterminded a 10-0 win over Fulham in 1986 in his first spell in charge as Liverpool manager and he almost got the perfect start as he renewed rivalries with the London club.

Raul Meireles slid a weighted ball through for Torres to control and slot past Cottagers' keeper David Stockdale, only for the assistant referee to rule the goal offside in a questionable decision.

Stockdale might have been beaten on that occasion but the 25-year-old, who had not been on the losing side in his previous eight first-team outings for Fulham this season, excelled as he played a big part in keeping his side level at Anfield.

606: DEBATE
far from our best performance but still ground out the result

InElNinoWeTrust

The threatening Reds right-back Stephen Kelly drove in a cross and a steered header from Meireles seemed destined for the bottom corner before the Fulham stopper palmed the ball wide at full stretch.

Stockdale also saved a 20-yard Steven Gerrard strike before he excellently tipped a well-struck Glen Johnson effort, after the defender had cut in from the left, over the bar.

The visitors had grown into their task of nullifying Liverpool and almost benefited when two chances came their way in quick succession.

Fulham forward Clint Dempsey intercepted a Kelly pass and had a left-foot drive parried by Reina before the ball was cleared.

Almost immediately, former Everton forward Andrew Johnson pulled a ball back from the by-line for the unmarked Dembele, who could only shoot straight at Reina from close range as a glorious chance went begging.

Click to play

Click to play

Hughes bemused by Liverpool luck

The defences appeared to have the upper hand as both teams lacked urgency, but the home side eventually broke the deadlock in scrappy style.

A Torres shot was deflected on to the post by centre-back Hangeland and, in the ensuing melee, Pantsil sliced an attempted clearance into his own net.

Dempsey had a volley from a Pantsil cross saved by Reina and ex-Reds midfielder Danny Murphy sent a free-kick wide for the visitors but Fulham struggled to break down the Liverpool defence.

The visitors threw centre-back Hangeland forward and the move almost paid off when he met a corner with a firm header which beat Reina, only to be cleared off the goal-line by Meireles.

The Cottagers again went close when Dempsey nodded down a Murphy free-kick for Dembele, whose snapshot was again saved by Reina as the Reds dug in to secure victory and extend Fulham's run to 30 games without a win at Anfield.

patuan89

Broj poruka : 24
Datum upisa : 26.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

o novoj komunistickoj partiji srbije - Page 2 Empty Re: o novoj komunistickoj partiji srbije

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu