NOVA KOMUNISTICKA PARTIJA SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li mislite da treba osnovati komunistički časopis u okviru NKPS?

2 posters

Ići dole

Da li mislite da treba osnovati komunistički časopis u okviru NKPS?

Da li mislite da treba osnovati komunistički časopis u okviru NKPS? Vote_lcap100%Da li mislite da treba osnovati komunistički časopis u okviru NKPS? Vote_rcap 100% 
[ 1 ]
Da li mislite da treba osnovati komunistički časopis u okviru NKPS? Vote_lcap0%Da li mislite da treba osnovati komunistički časopis u okviru NKPS? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 1
 
 
Zatvoreno sondiranje

Da li mislite da treba osnovati komunistički časopis u okviru NKPS? Empty Da li mislite da treba osnovati komunistički časopis u okviru NKPS?

Počalji  Admin Uto Nov 11, 2008 12:29 am

U planu je da se tako nesto uradi.... Pa pitamo vas za misljenje... Pozdrav!!!
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 164
Datum upisa : 01.03.2008

http://www.novikomunisti.bloger.hr/

Nazad na vrh Ići dole

Da li mislite da treba osnovati komunistički časopis u okviru NKPS? Empty Mozda

Počalji  kreckoxxx Pon Nov 17, 2008 3:33 am

Ako ima ko da cita i ako ima sta da se kaze u istom onda verovano treba. Ali evo na primer na ovom forumu nas ima malo a i nas malo jos manje imamo potrebu da nesto napisemo.Kada sam pogledao listu clanova vidim da je bar 15 clanova posetilo forum ovog meseca ali i tih 15 nije nista ni naskrabalo.Ja nisam bio na forumu bar mesec dana a opet nista nisam propustio, sakupi se grupa klinaca oko neke igrice ili filma i pricaju satima o tome. Mi nismo sposobni da za neki idealizam u vreme kada se za njim oseca najveca potreeba kazemo nesto ozbiljno - nesto vise od par sredovecnoh ljudi koji piju pivo ispred radnje. Verovatno zato sto nismo edukovani da nesto vise i ozbiljnije o tome i mozemo da kazemo. Odem u gradsku biblioteku da uzmem Kapital koji je inace stampan 65 na veoma tankom i losem papru a knjigu nije otvorilo pre mene 2je ljudi- bibliotekarka nije mogla ni da je dohvati pa sam ja morao da je skidam sa merdevina.Ajde sto sad to niko ne cita nego nije niko to citao pre 20, 30 godina.Naravno ni ja to nisam mogao da citam, jer da bi citao Kapital treba da se posvetis i prepustis ceo- a ko za to ima vremena dok se davimo jedan preko drugog za goli zivot, za zapocinjanje istog.Tomovi hvalospeva o samoupravnom sistemu, Tucovicu, Markovicu, Titu pisani vise radi karijere nego sto je bila potreba za tim.Pune biblioteke tih knjiga, od najmanjeg sela pa do matice- A vise je ljudi procitalo Alhemicara i Da Vincijev kod nego bar jednu od gomile tih crveno ukoricenih enciklopedija.Nece niko ko je izucio visoke skole pa dobio ugled, uticaj i polazaj da se bavi "sitnom buranijom" ako ne mora.Grabi za sebe, za svoju familiju, za svoju okolinu (zasto i nebi to se radilo i za vreme SFRJ verovatno bih i ja ucestvovao da mogu).Nepotizam je danas vise nego potreba da bi bio priznat pa cak i od svoje rodjene dece.Pre sto godina deca iz rularne Srbije odu da se edukuju, zanatlije da rade pa se vrate sa znanjem i idealizmom da unaprede zemlju a danas se vracaju da pokazu auto, jer samo ce beda moci da ceni neki uspeh koji je tamo opsta pojava.Mogao bih romane ovako samo ne vidim svrhu a znam da je ni vi ne vidite. Niko ovde ne vidi nista sem potrebe za nekim licnim ciljem neko da se isprazni kao sto sam ja uradio a neko da osnuje partiju.PA SRETNO/CNO NAM BILO
kreckoxxx
kreckoxxx

Broj poruka : 28
Datum upisa : 04.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li mislite da treba osnovati komunistički časopis u okviru NKPS? Empty Pozdrav!

Počalji  Admin Pon Nov 17, 2008 11:52 pm

Ja sam objavio da se sastajemo na chatbox-u svake nedelje od 20h pa nadalje, ko koliko izdrzi Very Happy . Kada pokrenemo casopis ti bi bio dobar kolmunista Very Happy .





lol! lol! lol!
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 164
Datum upisa : 01.03.2008

http://www.novikomunisti.bloger.hr/

Nazad na vrh Ići dole

Da li mislite da treba osnovati komunistički časopis u okviru NKPS? Empty Re: Da li mislite da treba osnovati komunistički časopis u okviru NKPS?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu