NOVA KOMUNISTICKA PARTIJA SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Revolucija

+11
STALJIN
progres
Grol
supersteva
rozalin1
kreckoxxx
*Lune*
Admin
MIXI
Toti
Vihor
15 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Re: Revolucija

Počalji  STALJIN Čet Avg 20, 2009 5:03 pm

Grol ::Drugovi!Stvarno nisam nikakav provokator!da li je ovo govor RADNICKE KLASE!???Ovo je tema"REVOLUCIJA"a sta je ovo?neki govor na izletistu u BiH."Nazovite br.06...." confused Pa stavite onda u oglase"Traze se gradjani za upis u NKPS?" I oni ti se lepo jave pridju partiji i bore se za nju do poslednjeg daha:cheers: Lepo to zvuci ali to je NEMOGUCE.!!!NEgo doticnom gospodinu predsedniku partije bih drugarski savetovao da prica malo vise iz srca,da ne sprema sablonske govore,malo vise spontanosti,Ima li tu nekog programa?Na koji nacin?to muci izrabljene u nasoj drzavi?kako?na koji nacin?E to vi morate da objasnite gradjanima,to oni zele da cuju,pa tek onda da vide da ta parija necemu vredi,Znaci drugovi,krenite da objasnjavate gradjanima srbije,na koji nacin vi mozete da obezbedite bolje sutra.

Sram te bilo!!! Nenad Kulic je hrabar i posten drug, koji je ukazao na najvece probleme u drzavi. Treba da imas postovanja prema starijim ljudima, koji su iskusniji i pametniji. Kulic je izuzetan govornik jer govori iz srca. On treba da bude vodja komunista, jer je u najtezem trenutku aktivirao ovaj prevareni narod. Najveca snaga je postenje, koje Kulic u mnogo cemu poseduje. Tvoj pokvareni egoizam, nije dostojan komunisticke ideologije. Umesto da kritikujes lopove i ubice, ti si se okomio na postene ljude. Svaka tvoja poruka je olicenje ne poznavanja i ne posedovanja elementarnih ljudskih vrednosti. NAPRED KULICU, NAROD JE UZ TEBE!!! ZIVELA NKPS!!! SMRT FASIZMU, SLOBODA NARODU!!!
STALJIN
STALJIN

Broj poruka : 12
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Re: Revolucija

Počalji  Grol Čet Avg 20, 2009 10:54 pm

On treba da bude vodja komunista, jer je u najtezem trenutku aktivirao ovaj prevareni narod.


Ti mora da se shalish,aktivirao KOGA?,....90%srbije i ne zna sta je nkpj a ne jos ko je Nenad Kulic... silent
Grol
Grol

Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Re: Revolucija

Počalji  Grol Čet Avg 20, 2009 11:23 pm

Treba da imas postovanja prema starijim ljudima, koji su iskusniji i pametnij

Postujem starije,tako sam vaspitan,ali nisam malouman pa da ne znam sta je iskustvo i pamet.
Grol
Grol

Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Re: Revolucija

Počalji  Grol Čet Avg 20, 2009 11:34 pm

Umesto da kritikujes lopove i ubice, ti si se okomio na postene ljude

Druze,nisam se ja okomio ni na koga,nisam nikakav provokator,forumi postoje da bi svi mi na njega ostavljali svoja misljenja,,,,,o postenju ne zelim da raspravljam,,,,doce dan i za to(nadam se)kada komunisti dodju na vlast a do tada ajde da prichamo o sposobnosti da se nesto uradi.... cherry cherry
Grol
Grol

Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Re: Revolucija

Počalji  Grol Čet Avg 20, 2009 11:41 pm

Kulic je izuzetan govornik jer govori iz srca.

jeste bas me gane i dobijem zelju da se javim na oglas koji daje,,ali nisam pri parama ovih dana... Sad
Grol
Grol

Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Re: Revolucija

Počalji  palermo Ned Jan 31, 2010 2:48 pm

JOS JE RANO.....

palermo

Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty rano????????

Počalji  aska07 Čet Mar 04, 2010 5:10 am

Druze moj,cini mi se da je kasno,prodase nam drzavu.
Ako treba da se stave ski maske,pusku u ruke....
dali znas kako su se Zapatisti izborili za svoja prava u Meksiku 1994,u policijskoj i vojnoj drzavi?Sa osamstotina naoruzanih pobunjenika
REVOLUCIJA!!!!!!!!!

aska07

Broj poruka : 15
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Prezivljavanje

Počalji  progres Čet Apr 01, 2010 6:25 pm

Admin ::Bice sve samo da prezivimo preregistraciju...
Kao sto smo videli, preregistraciju niste preziveli. Ujedinjavali se vise puta sa raznim partijama, ali ni to vam nije nista pomoglo.
I sta sada?
progres
progres

Broj poruka : 34
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Re: Revolucija

Počalji  progres Čet Apr 01, 2010 6:29 pm

Gde je Kulic?


Poslednji put izmenio progres dana Čet Apr 01, 2010 6:32 pm, izmenio ukupno 2 puta
progres
progres

Broj poruka : 34
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Re: Revolucija

Počalji  progres Čet Apr 01, 2010 6:31 pm

STALJIN ::Kulic je izuzetan govornik jer govori iz srca. On treba da bude vodja komunista, jer je u najtezem trenutku aktivirao ovaj prevareni narod. Najveca snaga je postenje, koje Kulic u mnogo cemu poseduje.
Jel ovo neka sala? Question
progres
progres

Broj poruka : 34
Datum upisa : 28.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Izgleda kao sala...

Počalji  aska07 Pet Apr 02, 2010 1:19 pm

Nisam primetijo bilo kakvo pokretanje naroda u smislu borbe protiv kapitalistickih i drugih okupatora i eksploatatora ove zemlje,pa ni ljude koje predvodi Kulic.Jos nije ni registrovana partija,sto bi znacilo da ljudi ili nisu informisani,ili nema takvih koji bi podrzali rad jedne takve partije.Sve u svemu ako ih ima onda ih niko do sada nije pokrenuo,barem ja za to nisam cuo.Ovi strajkovi radnika koji su ostali bez svojih fabrika su poslednji trzaji borbe protiv kapitalizma,a i njih vise niko ne podrzava,pa ni bilo koja komunisticka ili druga leva opcija iz zemlje.Pitam se dali je nekom palo na pamet da kontaktira te ljude i makar im da moralnu podrsku?

aska07

Broj poruka : 15
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Re: Revolucija

Počalji  samoupravljac Uto Apr 06, 2010 12:17 pm

Nisam siguran ali ideja koju navodno vodi drug Kulic je definitivno propala. Stalno kazu mi radimo, cuce se , videce se i tome slicno. Ali nista se ne cuje, nevidesmo ih nigde, na ni jednom radnickom protestu, ne odrzase govor ni na jednom radnickom strajku. a o registraciji ni reci. Voleo bih da cujem sta ima da kaze drug Kulic, ili mozda radi u ilegali, sve jedno neka se oglasi. Nema ni Admina???? Question Shocked No

samoupravljac

Broj poruka : 20
Godina : 60
Lokacija : KG
Datum upisa : 17.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Re: Revolucija

Počalji  mafiafran Pet Avg 06, 2010 10:25 am

Slazem se,ali mi se cini da uskoro u ovoj zemlji nece biti ko da se vodi u tom smeru,sve ode na potpuno drugu stranu.

_____________

automated regression testing
game with zombies

mafiafran

Broj poruka : 3
Datum upisa : 06.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Re: Revolucija

Počalji  aska07 Sub Jan 08, 2011 7:21 am

Malo korisne literature o revoluciji i gerilskom ratovanju


http://freedomfight.net/pages/casopis%20br.4/Che%20Guevara/Che%20Guevara.htm

aska07

Broj poruka : 15
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Revolucija - Page 3 Empty Re: Revolucija

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu